Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

[Wyszukiwarki] Google dziwnie dodało moją stronę

Twój licznik stoi wciąż w miejscu? Chcesz wypromować swoją stronę, ale nie wiesz jak sie do tego zabrać? Tutaj znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania, bądź będziesz mógł się podzielić swoim doświadczeniem i pomysłami z innymi.

[Wyszukiwarki] Google dziwnie dodało moją stronę

Post 22.05.2005, 18:45:39

Witam,
Mam dwie strony: www.powerSMS.pl oraz www.TwojaKomorka.pl
Pięć dni temu zgłosiłem strone powerSMS.pl do google.pl. Dzisiaj z ciekawości sprawdzam czy strona została juz dodana, a tu taki wynik:
http://www.google.pl/search?hl=pl&q=sit ... lr=lang_pl
Czy ktos z Was dmoysla się dlaczego nie dało opisu strony?

PS. Strony TwojaKomorka.pl nie dodawałem jeszcze do wyszukiwarki, a mimo to sytuacja wygląda podobnie:
http://www.google.pl/search?hl=pl&c2cof ... lr=lang_pl
(2 wynik od góry, pozostałe to chyba wyniki działań poprzedniego własciciela).
www.powerSMS.pl - Twoje smsowe centrum
kamillo

Post 23.05.2005, 01:56:54

Czy ktos z Was dmoysla się dlaczego nie dało opisu strony?

Twoja strona nie została w pełni zindeksowana, jest to tzw. wpis "partially indexed"
Pozostaje czekać, dodać więcej linków do strony, aby google zindeksował ją całkowicie.

Pozdrawiam,
wuel.
omnia mea mecum porto

Oddam linki w katalogu stron!

Post 26.05.2005, 19:32:16

Nadal jest taka samo, może to cos z meta tagami?
Sprawdziłem na http://szewo.com/meta

Znacznik TITLE
Pobrana zawartość znacznika:
<TITLE>powerSMS.pl - Sms, Bramka Sms, Dzwonki Polifoniczne, Gry Java, Dzwonki, Logo, Tapety, Nokia, Siemens</TITLE>

Długość zawartości znacznika (w tym białe znaki): 100
Uwaga: Zawartość znacznika jest zbyt długa. Maksymalna dopuszczalna długość tego znacznika wynosi 60 znaków.
Uwaga: Jedno ze słów w tytule jest powtórzone 2 razy. Taka sytuacja nie jest zalecana.

Znacznik META KEYWORDS
sms, bramka sms, logo, idea, plus gsm, loga, dzwonki, nokia, gry java, bramki sms, era, dzwonki, nokia, bramka, logo, plus, sms idea, www.idea.pl, logo, siemens, plusgsm, śmieszne, era gsm, gierki, wygaszacze, java, idea sms, bramkasms, telefony komórkowe, bramka idea, sagem, www.era.pl, smsy, wyszukiwarki, dzwonki polifoniczne, gsm, sms bramka, komórki, sms era, simens, gry java, wysyłanie sms, idea.pl, sms plus, tapetki, tapety, darmowe, bramki, miłosne, mms

Długość zawartości znacznika (w tym białe znaki): 464
OK: Poprawna długość znacznika.
Uwaga: Liczba powtórzeń najczęściej występującego słowa kluczowego przekracza 6. Sytuacja taka jest niedopuszczalna - większość przeglądarek odrzuca takie strony, traktując je jako nieuczciwie wykorzystujące znaczniki.

Znacznik META DESCRIPTION
Pierwszy polski serwis SMS - bramka sms. Wysyłamy: sms, logo, dzwonki, wygaszacze, gry java, dzwonki polifoniczne, tapety, tapetki na telefony komórkowe (komórki). Nokia, Siemens, Alcatel, Simens, Motorola, Samsung, Ericsson, Panasonic, Sagem, Sendo, Mitsubishi, LG, Sharp, SonyEricsson

Długość zawartości znacznika (w tym białe znaki): 286
Uwaga: Zawartość znacznika nie powinna przekraczać 150 znaków. Większość wyszukiwarek pomija nadmiarowe znaki.
OK: Poprawna liczba powtórzeń najczęściej występującego słowa w opisie.
www.powerSMS.pl - Twoje smsowe centrum
kamillo

Post 27.05.2005, 00:33:55

Nadal jest taka samo

Czekałeś 3 dni, to zdecydowanie za mało. Prawdopodobnie będziesz musiał się uzbroić w znacznie większą cierpliwość.
Wymień się linkami, wtedy jest większe prawdopodobieństwo, że wpisy "partially indexed", będą w pełni zindeksowane.

może to cos z meta tagami?

Twoje desc i keywords są "nieco" przydługawe to fakt.
Nie powinno to stanowić problemu, ale gdybyś je "lekko" odchudził na pewno by Ci to nie zaszkodziło.

Możesz również dodać (oprócz linków rzecz jasna) w sekcji head, następujący tag:
<META NAME="GOOGLEBOT" CONTENT="INDEX, FOLLOW">

pozdrawiam.
omnia mea mecum porto

Oddam linki w katalogu stron!

Powrót do Promocja i Marketing