Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

zakupy google w wyszukiwarce grafiki!

Twoja strona znajduje się nisko w wynikach wyszukiwania popularnych wyszukiwarek? Dowiedz się jak temu zaradzić odpowiednio optymalizując swoją stronę WWW. Poznaj tajemnice pozycjonowania lub podziel się swoją wiedzą z innymi.

zakupy google w wyszukiwarce grafiki!

Post 02.06.2016, 09:42:26

czesc! ostatnio dowiedzialem sie, ze google wprowadza reklamy w wynikach wyszukiwań obrazem :) co myslicie o takim rozwiazaniu? mi sie bardzo podoba, ale nie wiem na ile zakupowo to bedzie skuteczne, mam wrazenie ze reklama w “zwyklych” wynikach wyszukiwania bedzie skuteczniejsza. jak uwazacie?

Re: zakupy google w wyszukiwarce grafiki!

Post 02.06.2016, 13:20:48

hm, w polsce chyba jeszcze nie ma mi sie nic nie wyswietla przynajmniej na kompie
antyadaptacyjna

Post 02.06.2016, 14:56:19

Prawdopodobnie dlatego, że rozwiązanie to póki co zostało wprowadzone dla urządzeń mobilnych. Trudno jeszcze ocenić właściwie jego potencjał sprzedażowy, ale myślę, że wbrew pozorom może być całkiem spory - być może inspiracją były serwisy takie jak Pinterest? W każdym razie to ciekawe posunięcie - jeszcze bardziej interesująco zrobi się, kiedy ta forma reklamy będzie dostępna także dla użytkowników komputerów.
Ekspert firmy SupremumSEO - http://www.supremumseo.pl
SupremumSEO

Post 15.06.2016, 08:52:58

Podejrzewam, że taka forma reklamy może wyprzeć stosowane dotychczas standardy. Użytkownik od razu widzi dany produkt, czuje że oszczędza w ten sposób czas.
alicja-w

Powrót do Pozycjonowanie i wyszukiwarki