Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

[pozycjonowanie] Strona nie chce dodac sie do katalogu

Twoja strona znajduje się nisko w wynikach wyszukiwania popularnych wyszukiwarek? Dowiedz się jak temu zaradzić odpowiednio optymalizując swoją stronę WWW. Poznaj tajemnice pozycjonowania lub podziel się swoją wiedzą z innymi.

[pozycjonowanie] Strona nie chce dodac sie do katalogu

Post 23.12.2005, 18:57:19

witam
staralem sie znalezc odpowiedz na moj problem ale bezskutecznie
moj problem polega na tym ze nie moge dodac strony do katalogow www
strone lezy sobie na serwerze webparku, udalo mi sie ja dodac poki co tylko do ich katalogu (odplatnie)
nie moge jej dodac do zadnego innego katalogu, do dmoz, polskich katalogow , ani nigdzie indziej(tzn dodawac dodaje, ale strony w katalogu znalezc nie moge), a zalezy mi na tym zeby strona byla latwo odnajdywana przez google, dlatego staralem sie zamiescic linki w jak najwiekszej ilosci katalogow (ale w kazdym jednokrotnie), potem namietnie czekalem az strona zacznie ukazywac sie w wynikach wyszukiwania google, ale nic sie nie dzialo, z ciekawosci zaczalem odwiedzac katalogi gdzie zamiescilem linki, i zonk , w katalogach mojej strony nie ma :(
pewnie chodzi o jakis prosty blad przy dodawaniu, ale sam nie potrafie tego rozwiazac:(
zawsze gdy dodaje strony wpisuje adres http://www.diagnosis1.webpark.pl , mam tez przekierowanie na prv.pl ale naczytalem sie zeby takowych nie zamieszczac w katalogach.
strona nie chce sie dodac takze do netsprinta.
bardzo prosze o pomoc, oswiećcie mnie, bo juz od ponad 3 mscy walcze z tym aby strona znalazla sie w wynikach wyszukiwania.
dziekuej za pomoc
pozdrawiam
amsfalt

Post 23.12.2005, 19:30:24

ależ twoja strona jest w google:
http://www.google.pl/search?hl=pl&q=+ht ... Google&lr=

swoją drogą jeżeli tworzysz stronę o klinice to chyba stać ją na domenę ( chociaż globalną) i konto na jakimś płatnym serwerze.
paszczak

Post 23.12.2005, 21:45:38

Przecież strony w katalogach zatwierdzają ludzie, więc może oni uznali że poziom strony jest za niski, aby ją umiescić w katalogu.

Wogule ostatnio żadko dodawane są gdziekolwiek strony bez domen ;) To są w tej chwili grosze.
Tam w oddali lśni nieśmiało Tajemnicza doskonałość...

Post 24.12.2005, 00:18:59

hmm to ciekawe, mam domene www.diagnosis.info.pl , troche ze mnie leszcz to przyznam, ale jak dopisywalem strony do katalogow np dmoz to kazali nie wpisywac stron qtre przekierowują, ale moze cos zle zrozumialem... w takim razie jesli dodam do katalogw adres info.pl to bedzie lepiej?
a o tym ze konto nie jest rowne domenie dowiedzialem sie dopiero po wykupieniu domeny...
w kazdym razie dziekuje za pomoc, to zawsze cos:)
co do tego ze strona jest w googlu to tak, ale jesli wpisze slowa kluczowe z mojej strony to google strony nie znajdzie..
amsfalt

Post 24.12.2005, 12:09:32

to postaraj się o linki z słowami pod którymi chcesz być znajdowanu w googlu, nie tylko z katalogów także bedziesz musiał trochę kasy zainwestować w zakup linków czy to na webazarze czy też allegro bo raczej wymiana w wypaku twojej strony raczej nie wchodzi w grę.
paszczak

Post 24.12.2005, 15:09:29

dmoz.org dba o poziom stron zawartych w katalogu. Nie dodają każdej strony, którą podeślą im userzy.
Trzeba również dodać, że na zatwierdzenie witryny czeka się dosyć długo ;)
minibartek

Post 04.01.2006, 18:29:53

amstaw a po co przekierowanie z www.diagnosis.info.pl ??
nie lepiej postawić serwis pod domeną?
pozycjonowanie i optymalizacja serwisów internetowych
mrtn

Powrót do Pozycjonowanie i wyszukiwarki