Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

Spadek na stronach w wyszukiwarce

Twoja strona znajduje się nisko w wynikach wyszukiwania popularnych wyszukiwarek? Dowiedz się jak temu zaradzić odpowiednio optymalizując swoją stronę WWW. Poznaj tajemnice pozycjonowania lub podziel się swoją wiedzą z innymi.

Spadek na stronach w wyszukiwarce

Post 04.10.2016, 14:01:20

Czy to prawda, że jeśli przeniesiemy stronę z jednego hosting na drugi, nasze dane w Google się kasują i zaczynamy od zera? Chodzi o to, że byłam na pierwszych stronach, a od paru miesięcy (odkąd zmieniłam hosting?) nie jestem.
Demeter

Re: Spadek na stronach w wyszukiwarce

Post 04.10.2016, 19:36:50

Nie. Powodów może być wiele
http://www.tworcastron.pl - blog o grafice, projektowaniu stron i web developerce
breco

Post 06.10.2016, 09:13:06

Wymień parę, proszę. Blog ma 20 k wyświetleń miesięcznie, a po zmianie hostingu prześcignęły go w pozycjach w google osoby, które mają zdecydowanie mniej wyświetleń.
Demeter

Post 06.10.2016, 18:43:57

Jeżeli sytuacja miała miejsce na dniach to może jeszcze nie każdy ma nowe DNSy i cześć użytkowników nie może jeszcze wejść na nową stronę.

Pozycjonowanie opiera się na domenie, nie na hostingu.
Skutków może być wiele (https://www.google.pl/webhp?sourceid=ch ... adek%20seo), nawet niezależnych od nas, tak jak jest napisane w FAQ działu:
Powodów na skoki pozycji jest wiele i podanie powodu wymaga głębszej analizy.
http://www.tworcastron.pl - blog o grafice, projektowaniu stron i web developerce
breco

Post 08.10.2016, 19:36:20

Zmiana hostingu nie ma wpływu na pozycje (chyba, że może złe sąsiedztwo lub duża liczba błędów, wolny hosting etc...)

Na pozycje ma wpływ wiele rzeczy. Skoro piszesz, że padło wiele miesięcy temu to czemu piszesz dopiero teraz ?
Mój blog seo.zgred.pl

Zgred.
zgred
Paweł

Post 13.12.2016, 12:21:51

Sorry za późną odpowiedź, zapomniałam o tym wątku ;) Pisałam dopiero po paru miesiącach, bo koncentrowałam się na aktualizowaniu treści na stronie i dodawaniu nowych tak bardzo, że dopiero po paru miesiącach od zmiany hostingu pomyślałam o sprawdzeniu swojej pozycji w Google.
Demeter

Powrót do Pozycjonowanie i wyszukiwarki