Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

Pozycjonowanie w internecie, wiekszy ruch (pomocy)

Twoja strona znajduje się nisko w wynikach wyszukiwania popularnych wyszukiwarek? Dowiedz się jak temu zaradzić odpowiednio optymalizując swoją stronę WWW. Poznaj tajemnice pozycjonowania lub podziel się swoją wiedzą z innymi.

Pozycjonowanie w internecie, wiekszy ruch (pomocy)

Post 23.10.2017, 02:32:48

Witam czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć jak łatwo wypozycjonować strone ww w internecie? Czy kupować jakieś linki jeśli tak to jakie i gdzie? Jestem nowa w tym temacie i chciałam się dowiedzieć coś więcej. Narazie odkryłam serwis https://szybkielajki.pl/ gdzie można kupić like na facebooka oraz lajki na instagrama i z tych kanałów social media czytałam że dużo ruchu można zyskać ale potrzebuje jeszcze czegoś poza tym bo startuje z dużym projektem.
Pozdrawiam maja
Maja77dg

Re: Pozycjonowanie w internecie, wiekszy ruch (pomocy)

Post 25.10.2017, 20:26:21

Nie wiem, czy kupowanie linków przyniesie Ci wymierne korzyści. Jeżeli nie masz pojęcia o pozycjonowaniu to nie sądzę, żebyś dała radę sama to zrobić. Jeżeli jednak jesteś uparta, to zastosuj techniki opisane w: http://poradnik-seo.pl/kurs-pozycjonowania/. Masz wtedy szanse na powodzenie. Pozycjonowanie to wiele różnych technik i działań od optymalizacji kodu strony, po słowa kluczowe. Nie da się tego wszystkiego opisać w formie posta.
MarcinPe

Post 06.11.2017, 18:49:21

Zdecydowanie polecam jednak udać się z tym do profesjonalistów. Nieumiejętnie przeprowadzona próba pozycjonowania, czy spamowanie może skończyć się tak, że zostanie na Ciebie nałożony ban i Twoja strona zostanie usunięta z wyszukiwarki.
believer300

Post 07.11.2017, 15:33:59

if want to your website rank in the google then you need do SEO for that website. in the SEO there is two types are there one is On Page SEO and Off page SEO. ON page SEO relevant to website and Off page SEO based on the activities.
johnniewalk
johnnie walk

Post 12.11.2017, 16:26:47

Z pozycjonowaniem jest różnie, jeśli masz małą stronę, która jest tylko pomocnicza to wydaje mi się że samemu można popróbować optymalizacji. Ale przy większych projektach nie polecam, można sobie zrujnować interes :p

Powrót do Pozycjonowanie i wyszukiwarki