Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

Pozycjonowanie SEM/SEO, strony WWW - firmy

Twoja strona znajduje się nisko w wynikach wyszukiwania popularnych wyszukiwarek? Dowiedz się jak temu zaradzić odpowiednio optymalizując swoją stronę WWW. Poznaj tajemnice pozycjonowania lub podziel się swoją wiedzą z innymi.

Pozycjonowanie SEM/SEO, strony WWW - firmy

Post 12.07.2013, 07:41:36

Prosze o sugestie odnośnie firm zajmujacych się pozycjonowaniem, stronami www, itd.
AlkQ

Re: Pozycjonowanie SEM/SEO, strony WWW - firmy

Post 12.07.2013, 14:56:14

Teraz o dobra firme pozycjonujaca cięzko, tylko kasa jednorazowa oplata a efektow brak.. Po kilku nieudanych "inwestycjach" z firmami pozycjonujacymi , trafilem na Internetica.pl i narazie jestem zadowolony, takze polecam zapoznac sie z ich oferta.Pzdr.
Mateo1

Post 16.07.2013, 11:37:46

A o co dokładnie pytasz bo szczerze powiem nie bardzo rozumiem pytanie? Szukam taniej/drogiej firmy? Co potrzebujesz, napisz więcej szczegółów.
Krokodyl2013

Post 24.07.2013, 06:33:03

do:Krokodyl2013 koszta kosztami, generalnie szukam dobrej firmy, która za rozsądną cenę wypozycjonuje mnie na Top 1-3. Teraz firm pozycjonujących jest wysyp, jak grzybów po deszczu, ofert przejrzałem masę, nie ukrywam, rozważam niektóre, natomiast szukam porady, może ktoś przetestował już jakieś (a może nawet kilka) firm i umie powiedzieć, z którą ewentualnie warto rozpocząć współpracę. Czy moje pytanie jest już zrozumiałe?
AlkQ

Post 25.07.2013, 22:09:33

Polecam http://www.1plus1.pl/ - jestem z nich zadowolony :)
marcu

Post 31.07.2013, 11:03:34

Przede wszystkim dokładnie przeczytaj umowę - za co i kiedy płacisz oraz jakie są warunki zerwania umowy. Niestety zdarza się, że klientowi proponuje się frazy z niemal zerową liczbą wyszukań. Jeśli zupełnie nie znasz się na pozycjonowaniu to poproś kogoś o zerknięcie na oferty jakie dostaniesz.
Projektowanie logo to nasza pasja, sprawdź sam jak może wyglądać Twoje logo! Studio graficzne Warszawa - zapraszamy!

Post 01.08.2013, 10:48:26

Jest pomocne narzędzie do sprawdzenia szacowanych wyświetleń danej frazy: Google Keyword Tool, warto sprawdzić ile wyświetleń ma dana fraza zaproponowana przez firmy SEO. Wiele firm dobiera frazy nie zwracając uwagi na ich ruch.

Zainteresowanych zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą, dobieramy frazy na podstawie tego narzędzia tak aby pozycjonowanie przynosiło obustronne korzyści - http://www.netss.pl/
netss

Post 23.08.2013, 09:35:53

Przede wszystkim omijaj firmy, które dają gwarancję TOP-ów, bo takiej obiecać nie można. Poszukaj najlepiej na forum PiO ekspertów w tej dziedzinie.
Marcineczek
Marcin Julba

Post 27.10.2013, 13:26:45

Ja korzystałem z usług firmy Enterso. Oceniam ich na plus, jasno wszystko wytłumaczyli i wypytali o cel jaki chcę osiągnąć. Mam też od nich program SEO Adder, który daje naprawdę niezłe efekty. Cena rozsądna. Polecam, może i Wam się spodoba.
Megane36

Post 28.10.2013, 22:47:32

Megane36 napisał(a):Ja korzystałem z usług firmy Enterso. Oceniam ich na plus, jasno wszystko wytłumaczyli i wypytali o cel jaki chcę osiągnąć. Mam też od nich program SEO Adder, który daje naprawdę niezłe efekty. Cena rozsądna. Polecam, może i Wam się spodoba.

Seo adder żeby klient sam odwalał robotę ?
Ciężko się podpisać pod własnymi usługami ?
Czy tylko jajca takie małe ?
The freedom to succeed goes hand in hand with the freedom to fail                                http://www.webserwer.pl/hosting

Post 29.10.2013, 23:59:27

http://artevia.pl/ i http://magbro.pl/ - wiem, że dziewczyny mogą jeszcze wygospodarować czas na zlecenia. Nie korzystałam z ich usług pozycjonowania (za wyjątkiem SEO copywritingu u Magdy - drugi link), ale wymieniłyśmy sporo korespondencji na te tematy + listy zaplecz i oceniam je na tej podstawie :)

I dorzucę jeszcze autora http://websem.pl/ do audytów SEO - korzystałam, pewnie jeszcze będę korzystać w razie potrzeby, bo Sebastian fachowo podchodzi do zleceń i przykłada dużą wagę do szczegółów.
Mój SEO blog
SeoStation - monitor pozycji + baza wiedzy
Marta Gryszko

addicted to SEO

Post 17.02.2014, 11:42:16

Mogę potwierdzić, że dobrej firmy wykonującej dobre SEO jest na prawdę mało. Od niedawna pozycjonuję swój sklep w firmie Damtox i jestem zadowolony. Mam nadzieję, że przynajmniej to pomoże w wyborze najlepszej firmy.
Damtox.pl - Pozycjonowanie stron
Stolicazdrowia.pl - Portal o zdrowiu
ar4

Post 09.04.2014, 11:49:09

Ja kilka firm "przerobiłem". Czytałem różne fora, opinie o firmach i każda wydawała sie albo bardzo dobra albo bardzo zła - zależy gdzie się czytało. Pierwsza firma z która podpisałem umowę przez pół roku nie zrobiła NIC ale przynajmniej nie zaszkodziła stronie. Druga szybko stronę wypozycjonowała ale jeszcze szybciej pozycje spadły. Nawet się nie przyznała, ze strona dostała filtr i mnie oszukiwała przez kilka miesięcy że wszystko jest dobrze i tylko czekać trzeba. Dopiero Internetica mi oczy otworzyła i stronę doprowadziła do prządku - od pół roku pozycje stabilne, filtra brak (teraz sam już to potrafię sprawdzić i to jest nauczka po poprzednich "fachowcach"). Mam nadzieję, że to koniec poszukiwań kolejnej firmy.
styroplast

Post 14.04.2014, 11:34:19

styroplast napisał(a):Dopiero Internetica mi oczy otworzyła (...)

...i zarejestrowałeś się na tym forum specjalnie po to, aby podzielić się z nami tą historią? ;)
Bartosz Romanowski

SuperGod
SuperGod

Post 23.04.2014, 17:52:20

Kilka moich stronek pozycjonują Panowie z SEO Venture.
Zanim przystąpili do działania strony zostały gruntownie zoptymalizowane - a trochę tego było. Programista który otrzymał zalecenie trochę się przy tym napocił. No ale są efekty. Na większość fraz jesteśmy w top10. Niektóre pewnie wkrótce wskoczą. Pozycjonowanie to długofalowy proces i nie ma co liczyć na błyskawiczne efekty.
koscielny

Post 24.04.2014, 15:18:54

Skromnie polecę swoją firmę, zajmuje się przede wszystkim tworzeniem stron, zapraszam po więcej szczegółów: www.sochacki.biz
plejas

Post 03.05.2014, 10:45:17

plejas
słabe te twoje portfolio a chcesz tworzyć strony www :)
Znalazłem ciekawą stronę z fajnymi grami na przeglądarkę i gry MMO, pod tym adresem:
https://sciagnij-gre.pl/gry-na-przegladarke/
Diego164

Post 03.05.2014, 23:54:10

Marcineczek napisał(a):Przede wszystkim omijaj firmy, które dają gwarancję TOP-ów, bo takiej obiecać nie można. Poszukaj najlepiej na forum PiO ekspertów w tej dziedzinie.

Hmm, dlaczego ?? Jeśli ktoś wie co robi to spokojnie wejdzie do top. Oczywiście musi przemyśleć za i przeciw wcześniej.
Sam pozycjonuje kilka stron i każda w topie siedzi :)

Post 06.05.2014, 08:14:47

Dokładnie, dla kogoś kto się na tym zna to osiągnięcie wysokich pozycji nie powinno stanowić większego problemu. Oczywiście mam tutaj na myśli frazy łatwe i średnio trudne. Bicie się o te najtrudniejsze, najbardziej konkurencyjne frazy to trudna sztuka. Bez odpowiedniego zaplecza trudno jest cokolwiek zdziałać. Oczywiście możemy to zlecić komuś kto ma takie możliwości np http://seo4.net/ - ale trzeba się liczyć z comiesięcznym budżetem jaki trzeba na ten cel przeznaczyć.
seomaster

Post 07.05.2014, 13:45:18

balboa9 napisał(a):
Marcineczek napisał(a):Przede wszystkim omijaj firmy, które dają gwarancję TOP-ów, bo takiej obiecać nie można. Poszukaj najlepiej na forum PiO ekspertów w tej dziedzinie.

Hmm, dlaczego ?? Jeśli ktoś wie co robi to spokojnie wejdzie do top. Oczywiście musi przemyśleć za i przeciw wcześniej.
Sam pozycjonuje kilka stron i każda w topie siedzi :)

Jeśli chodzi o firmy dające gwarancję wejścia do top 10 to polecamy przeczytać artykuł "There is no such thing as guaranteed SEO" -> http://www.brickmarketing.com/blog/guaranteed-seo.htm.

Oczywiście, że firmy, które znają się na pozycjonowaniu mogą wypozycjonować stronę do TOP10 (wszystko zależy od fraz, wykonania strony, potrzebnego czasu oraz budżetu na SEO), ale jednak gwarancji nie można dać, ponieważ jest zbyt wiele czynników, które mogą na tą pozycję wpłynąć (a nad wieloma z nich nie mamy kontroli).

Następna strona

Powrót do Pozycjonowanie i wyszukiwarki