Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

pozycjonowanie moze miec NEGATYWNY skutek dla mojej firmy?

Twoja strona znajduje się nisko w wynikach wyszukiwania popularnych wyszukiwarek? Dowiedz się jak temu zaradzić odpowiednio optymalizując swoją stronę WWW. Poznaj tajemnice pozycjonowania lub podziel się swoją wiedzą z innymi.

pozycjonowanie moze miec NEGATYWNY skutek dla mojej firmy?

Post 02.06.2016, 10:02:39

dzien dobry! mam pytanie, na ktore nikt mi do tej pory nie potrafil udzielić odpowiedzi, ani nie za bardzo moge znalezc jakies porzadne dane na ten temat. mianowicie: czy seo moze miec jakis negatywny, uboczny wplyw na moj biznes?
butlonos

Re: pozycjonowanie moze miec NEGATYWNY skutek dla mojej firm

Post 02.06.2016, 14:04:11

ale w jaki sposob negatywny? moze, ale tylko jesli jest nieumiejetnie robione. o ile nie bedzie ci tego robil jakis student pierwszego roku informatyki albo i nawet marketingu to nie powinienes miec zadnych problemow.

Post 03.06.2016, 11:24:16

ale mi chodzi o jakies konsekwencje prawne. dzialam w branzy od wielu lat, lokalnie juz mam swoja marke, trace na tym, ze troche za pozno zainwestowalem w strone internetowa itd. nie chce sobie tego wszystkiego popsuc przez cos co bedzie np. nielegalne, albo przestawi moja firme w zlym swietle.
butlonos

Post 03.06.2016, 12:54:02

Nie musisz się tym martwić - pozycjonowanie stron internetowych jest w 100% legalne, nie jest to nic niezgodnego z prawem. Wszelkie treści umieszczane w internecie przez zleceniobiorce powinny być najpierw zaakceptowane przez Ciebie, tak, żebyś miał kontrolę nad tym, co jest publikowane. Pozycjonowanie nie ma negatywnego wpływu na biznes - jeśli jest robione umiejętnie przez specjalistę. Pewne działania mogą pociągnąć stronę w dół a nie w górę rankingu, to prawda, ale doświadczona firma wie jak takich sytuacji unikać, więc jeśli dobrze wybierzesz specjalistę, to strona będzie szła w górę, tak samo jak Twoje zyski.
Ekspert firmy SupremumSEO - http://www.supremumseo.pl
SupremumSEO

Post 03.06.2016, 16:06:46

no dobra ale sa nielegalne dzialania typu black hat seo, co z tym?

Post 06.06.2016, 14:37:36

Black Hat SEO nie jest nielegalne, jest po prostu nieskuteczne i to jest zasadnicza różnica :) Czarny kapelusz przynosi więcej szkody niż pożytku, najprawdopodobniej strona otrzyma za takie działania karę od Google, co grozi nawet wykluczeniem wyświetlania w wynikach wyszukiwania. Są też oczywiście po prostu czyny nieuczciwej konkurencji - np. dodawanie szkodliwych linków do stron konkurencji, plagiat treści, pozycjonowanie się pod nazwą innej firmy itd. Niektóre z tych działań można komuś udowodnić łatwiej, inne trudniej, niemniej jednak wiele z nich kwalifikuje się już na wejście na drogę sądową.
SupremumSEO

Post 07.06.2016, 10:53:24

Bardzo dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi. Widzę że Pan z Krakowa, a działacie może też we Wrocławiu?
butlonos

Post 07.06.2016, 14:38:02

Działamy na terenie całej Polski. Biuro mamy w Krakowie, ale z klientami którzy nie mogą bezpośrednio spotkać się z nami w biurze kontaktujemy się mailowo, telefonicznie, poprzez Skype itd. Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi usługami - zapraszamy do kontaktu! https://supremumseo.pl/kontakt/
SupremumSEO

Post 08.06.2016, 11:12:36

dziekuje, bede dzwonil
butlonos

Post 13.06.2016, 14:23:29

Wszystko zalezy od metod pozycjnowania, ktorych wyroznic mozna sporo. Najlepszym rozwiazniem jest skontaktowanie sie z kilkoma firmami zajmujacymi sie pozycjnowaniem i wybor najlepszej dla siebie oferty. Osobiscie, polecam sprawdzic tutaj.
kasia121212

Post 09.07.2016, 09:34:19

Nikt nikogo w Polsce nie skazał za linkowanie :) SEO jest w pełni legalne. Jedyne za co możesz pociągnąć do odpowiedzialnosci t niewykonanie umowy, działanie na szkodę, wykorzystanie niewiedzy klienta do osiągnięcia własnej korzyści materialnej...

Zajrzyj na posta: https://seo.zgred.pl/legalne-seo-spam-g ... malki-2917 - może Ci się rozjaśni.
Mój blog seo.zgred.pl

Zgred.
zgred
Paweł

Post 20.07.2016, 14:00:34

Google może zablokować stronę jeżeli pozycjonowanie jest nieumiejętnie robione. ODRADZAM kupowania linków na allegro, są tanie ale robią to automaty które walą jak najwięcej jak najszybciej.
MarcixM

Post 10.08.2016, 15:01:46

Jeżeli chodzi o pozycjonowanie to naprawdę ciężki i bardzo skomplikowany temat. Rozumiem Twoje obawy związane z negatywnymi skutkami dla Twojej firmy, bo sam miałem podobną sytuację. Wszystko jednak zależy przede wszystkim od osób, które pozycjonują Twoją stronę. Ja miałem to szczęście i trafiłam na bardzo porządną i doskonale znającą się na fachu firmę, która stopniowo podnosiła moją pozycję w rankingu wielu wyszukiwarek. Dzisiaj jestem w na pierwszych stronach, ale z początku bardzo się tym denerwowałem, bo nie bardzo miałem o tym pojęcie. Teraz jestem pewien co do mojego wyboru i nie żałuję - Światwebamasterów to zdecydowanie jedna z lepszych firm, które wywiązują się ze swoich zobowiązań jak najlepiej. Dodatkowo co miesiąc dostawałem raporty z pozycjonowania oraz cenne wskazówki co powinienem wiedzieć i zmienić w swojej stronie, którą ostatecznie zleciłem im również to stworzenia od nowa. Polecam serdecznie wszystkim początkującym i bardziej zaawansowanym!
karol.web

Post 29.09.2016, 09:59:54

Akurat skazali już kilku "za linkowanie"
https://www.google.pl/search?q=site%3Al ... cjonowanie

Ja był bym sceptyczny co do opinii jak powyżej mojego postu. Mam na myśli konto założone chwilę przed wysłaniem samej opinii.

Poczytaj więcej na temat pozycjonowania np. https://www.internetmaker.pl/pozycjonow ... rnetowych/
żeby wiedzieć jak rozmawiać z agencją o co pytać, czego wymagać, ewentualne procesy konsultuj z zewnętrznymi specjalistami.
Pozdrawiam

Post 30.09.2016, 17:17:50

Nieuczciwa konkurencja to jednak nie to samo co wyrok za pozycjonowanie. Głośno było chyba o firmie Veka, która pozycjonowała się na frazę AluPlast. No ale kara nie była za pozycjonowanie się na frazę okna tylko na nazwę konkurencji.

Post 01.10.2016, 01:04:17

Akurat tu było o AdWords jeśli dobrze pamiętam. Nie mniej zawsze to skrajne przypadki i dobra agencja doradzi.
Pozdrawiam

Post 27.01.2017, 20:57:20

Pozycjonowanie ma zawsze dobry oddźwięk dla firmy plus co ważne dobrze wykonania i stabilna strona internetowa. Mam od tego świetnych speców http://www.webmi.pl/strony-internetowe-mobilne/ Wam polecam. Dobre seo, a i świetna strona to dwa czynniki pełnego sukcesu.
JOLANDA

Powrót do Pozycjonowanie i wyszukiwarki