Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

nieuczciwa firma pozycjonerska - jak się z tego wyplątać?

Twoja strona znajduje się nisko w wynikach wyszukiwania popularnych wyszukiwarek? Dowiedz się jak temu zaradzić odpowiednio optymalizując swoją stronę WWW. Poznaj tajemnice pozycjonowania lub podziel się swoją wiedzą z innymi.

Re: nieuczciwa firma pozycjonerska - jak się z tego wyplątać

Post 11.05.2017, 15:25:17

Umowy na seo powinny być jasne i przejrzyste. Bez zbędnych sztuczek i trików. Niestety jest wiele firm w sieci, które działają tylko po to, aby "naciąć" klienta. Przez to psuje się rynek, a firmy SEO mają słabą opinię w sieci.
Skuteczne pozycjonowanie stron - Linkjuice.pl
WojciechMatula

Post 01.06.2017, 09:06:27

abakur_sc napisał(a):do Katka.

Napisałem do Ciebie maila z prośbą o namiary na opisane przez Ciebie sprawy (linki, numery
postępowań, itp.)
Będę wdzięczny za szybką odpowiedź.

Abakur_sc

Mogę prosić o podesłanie sygnatury akt Twojej sprawy?
abakur_sc

Post 01.06.2017, 09:24:38

Szanowni Państwo.

W dniu 30/05/2017 roku otrzymałem telefon od wiadomej firmy z pytaniem, czy jest szansa na polubowne załatwienie sprawy.
Zapytałem Pana, czy dzwoni z firmy, która wprowadza potencjalnych klientów w błąd, korzysta w umowach z zapisów abuzywnych a później traci się z nią kontakt.
Pan zamiast odpowiedzieć na pytanie zaczął coś mówić na temat obowiązywania zapisów umownych, więc mu poradziłem zapoznać się z moimi pismami i poinformowałem, że czekam na ich pozew.

Zobaczymy co dalej.

Jeszcze jedna uwaga.
Dużo Państwo piszą o sytuacji a brakuje konkretów.
Jeżeli ktoś jest już w sporze sądowym to proszę o przesłanie sygnatury akt.
Każdy z nas może przecież wystąpić jako świadek, co powinno wzmocnić pozycję naszej strony.

Sam mam namiar na Pana, który deklaruje oddelegowanie prawnika w przypadku sporu prawnego.
Dlaczego nie sprawdzić deklaracji?
abakur_sc

Post 13.06.2017, 23:39:42

Witam
Jak wspomniał współ pokrzywdzony kolega musimy się wspierać wzajemnie.

Proszę o udostępnienie wszelkich pism i odpowiedzi jakie otrzymaliście w tym sygnatur spraw sądowych na obecnym forum lub mailowo na adres stasiakdamian@gmail.com

Tak jak większość z Was przygotowuję się do potencjalnej sprawy sądowej i przekazałem sprawę prawnikowi lecz "papugi" musimy wspomóc.

Już i tak dużo płacimy więc pomóżmy sobie wspólnie.
Ja ze swojej strony deklaruję pomoc jak tylko mój prawnik coś odpisze to się z Państwem podzielę informacjami.

Pozostawiam do siebie kontakt telefoniczny 516 516 260 - Damian

P.S. Pozew sądowy byłby tańszy. Jest ktoś na tylne silny żeby być naczelnym wodzem w tym temacie.

Gdzieś czytałem, że takowy pozew już był może ma ktoś więcej informacji gdzie i kiedy był może się do niego dołączymy.
dsbrzeg

Post 13.06.2017, 23:41:05

abakur_sc napisał(a):Szanowni Państwo.

W dniu 30/05/2017 roku otrzymałem telefon od wiadomej firmy z pytaniem, czy jest szansa na polubowne załatwienie sprawy.
Zapytałem Pana, czy dzwoni z firmy, która wprowadza potencjalnych klientów w błąd, korzysta w umowach z zapisów abuzywnych a później traci się z nią kontakt.
Pan zamiast odpowiedzieć na pytanie zaczął coś mówić na temat obowiązywania zapisów umownych, więc mu poradziłem zapoznać się z moimi pismami i poinformowałem, że czekam na ich pozew.

Zobaczymy co dalej.

Jeszcze jedna uwaga.
Dużo Państwo piszą o sytuacji a brakuje konkretów.
Jeżeli ktoś jest już w sporze sądowym to proszę o przesłanie sygnatury akt.
Każdy z nas może przecież wystąpić jako świadek, co powinno wzmocnić pozycję naszej strony.

Sam mam namiar na Pana, który deklaruje oddelegowanie prawnika w przypadku sporu prawnego.
Dlaczego nie sprawdzić deklaracji?

Jestem otwarty na bycie świadkiem
dsbrzeg

Post 15.07.2017, 13:02:11

Znalazłem ciekawe informacje na temat progresu, metody na walkę z nimi, opisy problemów. Co najważniejsze wszystko poparte faktami, wyrokami sądowymi. A nie wyssanymi z palca teoriami. Może komuś się przyda https://progres-interactive.blogspot.com/
bartoszx1

Poprzednia strona

Powrót do Pozycjonowanie i wyszukiwarki