Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

Dlaczego pozycjonowanie jest takie drogie?

Twoja strona znajduje się nisko w wynikach wyszukiwania popularnych wyszukiwarek? Dowiedz się jak temu zaradzić odpowiednio optymalizując swoją stronę WWW. Poznaj tajemnice pozycjonowania lub podziel się swoją wiedzą z innymi.

Re: Dlaczego pozycjonowanie jest takie drogie?

Post 31.12.2016, 14:44:26

Są też firmy, które oferują pozycjonowanie "za darmo" i potem wysyłają faktury na spore kwoty :) Temat z tego forum: pozycjonowanie-i-wyszukiwarki/nieuczciwa-firma-pozycjonerska-jak-sie-z-tego-wyplatac-t249600.html
Pozdrawiam

Post 17.01.2017, 14:46:35

Uważam, że pozycjonowanie nie jest wcale jakieś bardzo drogie, potrzeba do niego przecież wiedzy i czasu. I sama nie miałam problemu z dziwnymi dodatkowymi opłatami. Najpierw starałam się sama bawić w pozycjonowanie (zresztą nadal się staram, poszerzam swoją wiedzę), ale z powodu braku czasu zgłosiłam się do firmy Seomamut (http://seomamut.pl/), właśnie głównie ze względu na korzystny cennik. I na szczęście kontakt był dobry. Przedstawiłam swój pomysł, właściciel firmy swój, razem wybraliśmy odpowiednią taktykę. Moja strona odżyła, a co najważniejsze obyło się bez dodatkowych kosztów, wszystko zostało przedstawione podczas rozmowy. Sama nadal będę zgłębiać swoją wiedzę (to też bardzo pomaga przy nawiązywaniu kontaktów z firmami pozycjonującymi strony), jednak póki jeszcze brak mi umiejętności i czasu, to wolę nie zajmować się pozycjonowaniem samodzielnie.
Miliana

Post 25.01.2017, 20:45:16

biorąc pod uwagę to ile czasu trzeba poświęcić na pozycjonowanie, systematycznej pracy i przy trudniejszych frazach też pieniędzy to wydaje mi się, że wcale nie jest drogo. Jest za duża konkurencja, żeby ktoś podawał ceny z kosmosu
serrr

Post 22.02.2017, 13:55:12

Koszty narzędzi, domen, tekstów, pracy. Dobre SEO to długotrwały i czasochłonny proces, problem w tym, że większość klientów jest niecierpliwa.
WojciechMatula

Post 25.02.2017, 16:19:12

Ja zauważyłem, że wśród pozycjonerów panuje jakieś dziwne przekonanie, że SEO nie może być tanie, że wszystkie narzędzia, programy itp. kosztują. Trochę to się jednak mija z prawdą. Ostatnio trafiłem na takie coś http://make-cash.pl/seotools-majestic-w ... ry-t12508/ Tam za niecałe 20$ można mieć dostęp do tylu narzędzi, że głowa mała :D
Rainbow6

Post 25.02.2017, 17:40:53

nie znalazłeś więcej tematów na twoj spam?
polecam: hitme, linuxpl, sax, sanfre, slaskdatacenter, webion
Muł: sixłiszlist,hostinger,elektroda,gbzl,H88: biznes-host,hekko,minsthost,ionic,netdc,jupe,ogicom,superhost
Kosmos ceny: Home.pl(orange,poczta),1and1,az,domena/y,kei,nazwa
UNIKAĆ: Masternet (nie oddali kasy)
zlotowinfo

Post 26.02.2017, 09:35:11

zlotowinfo napisał(a):nie znalazłeś więcej tematów na twoj spam?

A wiesz, że masz stopkę podpadającą pod kodeks karny ? Wiec jego spam to pikuś przy tym jak kogoś bez wyroku nazywasz złodziejem...
Mój blog seo.zgred.pl

Zgred.
zgred
Paweł

Post 26.02.2017, 18:36:28

uważasz za normalne zamiast zwrotu wpłaty przy braku realizacji,
firma robi jakieś doładowywanie wewnętrznej skarbonki?
nie chcą pieniędzy zwrócić, więc dla mnie to kradzież
polecam: hitme, linuxpl, sax, sanfre, slaskdatacenter, webion
Muł: sixłiszlist,hostinger,elektroda,gbzl,H88: biznes-host,hekko,minsthost,ionic,netdc,jupe,ogicom,superhost
Kosmos ceny: Home.pl(orange,poczta),1and1,az,domena/y,kei,nazwa
UNIKAĆ: Masternet (nie oddali kasy)
zlotowinfo

Post 26.02.2017, 19:02:40

zlotowinfo napisał(a):uważasz za normalne zamiast zwrotu wpłaty przy braku realizacji,
firma robi jakieś doładowywanie wewnętrznej skarbonki?
nie chcą pieniędzy zwrócić, więc dla mnie to kradzież

Poczytaj sobie kodeks karny - dobrze radzę, zanim umoczysz. Dopóki nie masz wyroku podpadasz pod KK - 2 latka posiadówki :)
Mój blog seo.zgred.pl

Zgred.
zgred
Paweł

Post 27.02.2017, 11:48:21

Koszt dobrych, niezaspamowanych linków poszła bardzo do góry. Jest to jeden z elementów, które sprawiają, że całościowo seo podrożało.
Skuteczne pozycjonowanie stron - Linkjuice.pl
WojciechMatula

Post 20.03.2017, 11:10:58

Witam, również korzystam z firmy pozycjonerskiej i jestem już jej stałym klientem, więc ewentualne podwyżki mnie omijają. Firmy te oferują profesjonalną wycenę usług , więc przed podpisaniem umowy można wiedzieć ile będzie trzeba zapłacić za wszystkie usługi, które sobie wykupimy. Przykład pierwszy z brzegu sprawdź np tu , zadzwoń , a przez rozmowę ze specjalistą dowiesz się , co ewentualnie można zmienić na Twojej stronie, jak ją zoptymalizować i co ta firma będzie musiała zrobić aby pozycja strony szła systematycznie w górę. W obecnych czasach strona internetowa jest bardzo ważna , większość ludzi już szuka usług w sieci, więc profesjonalna strona internetowa może przyciągnąć nowych klientów. Każdy też dąży aby być na jak najwyższej pozycji w wyszukiwarce , wynajmując taką firmę na ten wynik pracuje mnóstwo osób , które muszą mieć odpowiednią wiedzę i dużo czasu , aby Twoja strona była jak najlepsza. Według mnie dlatego te usługi nie są drogie, nikt za darmo dla nas tego nie zrobi.

Poprzednia strona

Powrót do Pozycjonowanie i wyszukiwarki