Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

Podświetalnie się przycisków

Zaczynasz dopiero swoją przygodę z HTML'em? A może mimo swojego doświadczenia natknąłeś się na jakiś problem? Tutaj na pewno znajdziesz pomoc.

Podświetalnie się przycisków

Post 07.11.2017, 22:28:24

Tworzę stronę w htmlu, i mam mały problem z podświetlaniem się przycisku.
Głównie chodzi mi o widok z telefonu ( strona głównie będzie używana, z telefonów)
Jeżeli mam np. okrągły button który przekierowuje gdzieś tam, to jak go kliknę w telefonie to podświetla mi się cały kwadrat na niebiesko. Jest szansa jakoś to wyłączyć?

Obrazek
etokox

Re: Podświetalnie się przycisków

Post 07.11.2017, 23:40:41

Szansa jest, ale na podstawie obrazka nie umiem powiedzieć co masz zmienić w kodzie… najlepszy będzie link do strony, gdzie można samemu zobaczyć jak to jest teraz zrobione.
Rafał Kukawski

+∞
+∞

Re: Podświetalnie się przycisków

Post 08.11.2017, 09:00:23

Proszę tu jest przykład ( https://html5up.net/twenty ), Dokładnie jak np. na telefonie klikam by menu mi się wysunęło, to zamiast buttonu od menu to mi się podświetla na całą szerokość. Jak byś mógł wytłumaczyć na podstawie tego szablonu w czym leży problem to już sam bym doszedł w swoim.

Tak to wygląda na moim telefonie.
Obrazek

Dzięki za szybką odpowiedź!
etokox

Powrót do Początkujący webmaster