Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

Nie widzę plików i folderów w Dreamweaver 8

Zaczynasz dopiero swoją przygodę z HTML'em? A może mimo swojego doświadczenia natknąłeś się na jakiś problem? Tutaj na pewno znajdziesz pomoc.

Nie widzę plików i folderów w Dreamweaver 8

Post 04.12.2014, 00:03:32

Witam wszystkich forumowiczów.To mój pierwszy post, więc proszę o zrozumienie. Przekopałem forum i sieć w poszukiwaniu podobnego problemu, jednak z mizernym skutkiem.
Od dłuższego czasu tworzę stronę w Dreamweaver 8. Pliki stron i obrazów zapisuję w podfolderach głownego folderu "Moja strona". Sęk w tym, że wszystkie zapisywane w folderze głównym foldery i pliki są niewidoczne z pozycji eksploratora. Widać je wyłącznie z pozycji Dreamweaver. Nie wiem co wobec tej sytuacji robić, obawiam się czy kontynuować tworzenie strony, gdyż nie chcę, by robota poszła na marne. Chciałbym czasem jakieś pliki wykasować, zgrać w inne miejsce, komuś wysłać do oceny, widzieć je i wiadomo - czuć się z tym lepiej, że są widoczne. Strona jest w fazie przygotowawczej, nie uploadowałem jej jeszcze na żaden serwer. Proszę o pomoc. Za wszelkie wskazówki będę wdzięczny.
dw8user

Re: Nie widzę plików i folderów w Dreamweaver 8

Post 04.12.2014, 18:12:27

A może pliki mają atrybut ukryty?
patry6123

Powrót do Początkujący webmaster