Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

[html] lub coś innego.Problem przy zmianie roździelczości.

Zaczynasz dopiero swoją przygodę z HTML'em? A może mimo swojego doświadczenia natknąłeś się na jakiś problem? Tutaj na pewno znajdziesz pomoc.

[html] lub coś innego.Problem przy zmianie roździelczości.

Post 08.03.2007, 23:30:04

Witam.Więc zrobiłem sobie szablon stroy za pomocą div.U mnie wszystko ok jednak gdy u kolegi wszedłem na mój serwer apache wszystko było porozwalane.Zauważyłem że ma inną roździelczość.Czy ktoś mi może powiedzieć jak zrobić aby ta moja strona pasowała do każdej roździelczości?
http://85.219.216.212/robert/inde.php serwer jutro będzie działał od 14 do 18 więc proszę o pomoc.Gdzie co mam wpisać aby poprawnie działało.
robert-0627

Post 11.03.2007, 02:04:37

hmm, ie widzilem stronki bo nie bylem heh, od 14 -18 .
Ale moze spróbuj nadac tym divom min-width i w razie potrzeby min-height.
I nadaj im marin oraz padding. Dodatkowo masz taka funkcje jak position: (absolute, fixed, static, relative) z ktorymi mozesz pokombinować. Tak zdeklarowany div nie ma prawa sie rozjechac lub przemiescic, nawet przy zmianie rozdzielczosci. Najlepiej podaj kod strony i css.

Powrót do Początkujący webmaster