Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

Facebooka App ID

Zaczynasz dopiero swoją przygodę z HTML'em? A może mimo swojego doświadczenia natknąłeś się na jakiś problem? Tutaj na pewno znajdziesz pomoc.

Facebooka App ID

Post 19.01.2012, 13:44:11

Witam
Nie wiem czy w dobrym miejscu umieszczam tego posta, ale nie widzę innego odpowiedniego miejsca.

Pytanie dotyczy uzyskania z Facebooka App ID i nie wiem jak
Nie jestem użytkownikiem facebooka utworzyłem jedynie konto potrzebne do promocji strony. Jest mi potrzebne ID aplikacji aby użytkownicy mogli się logować przy po mocy swojego konta FB na moja stronę.
Według instrukcji na koncie FB powinna być zakładka „Set Up New Application” Tylko że ja jej nie mam.
W ustawieniach>Aplikacje mam dodatkowo komunikat „ Nie przyznałeś(aś) żadnej z aplikacji uprawnień do interakcji z Twoim kontem na Facebooku.”
Może ktoś wie jak to zrobić ? w plikach pomocy FB i w Google nic nie znalazłem co by mogło mi pomóc brak również forum FB
dlatego może tutaj ktoś pomoże
pepo

Re: [Promocja] Facebooka App ID

Post 19.01.2012, 14:00:53

Lista Twoich aplikacji i link do dodania nowej znajdują się na specjalnej stronie.
Bartosz Romanowski

SuperGod
SuperGod

Re: Facebooka App ID

Post 19.01.2012, 15:17:20

Znam ten link, tyle że on przekierowuje mnie do strony logowania FB a jak się zaloguje to nie mam tam żadnej opcji „utwórz nową aplikacje”.
To wygląda chyba na jakiś problem z autoryzacją aplikacji dla mojej strony. Tylko gdzie się to ustawia uprawnienia do interakcji z kontem? Może to kwestia typu konta ?
pepo

Post 05.01.2013, 18:53:18

Witam,
czy udało się rozwiązać ten problem. Jestem w podobnej sytuacji, próbuje zintegrować swój sklep w facebookiek aby klienci moglo się logować za pośrednictwem loginu z facebooka ale mam problem. Proszę o jakieś wskazówki, zwłąszcza jak znaleść app id bo bez tego nie mogę przejść dalej.
reja

Post 12.01.2013, 19:46:57

Twoje własne akwarium morskie | Darmowe szablony WWW
M17ek

Post 17.02.2013, 12:09:25

Wydaje mi się, że do stworzenia app fb trzeba mieć konto użytkownika, samo konto fanpage'a nie wystarczy.

Pozdro
Baraka

Powrót do Początkujący webmaster