Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

z którym oprogramowaniem najlepiej się pracuje?

Poszukujesz jakiegoś programu? Twój komputer kolejny raz zastrajkował? Tutaj znajdziesz pomoc w jego opanowaniu, informacje o sterownikach, oprogramowaniu, porady.

z którym oprogramowaniem najlepiej się pracuje?

Post 05.01.2017, 03:14:21

Cześć, chcę wprowadzić parę zmian u siebie. Nie pali się, bo obecne opro działa ale chciałbym poznać opinie co na rynku robi dobrą robotę, żeby sobie pogdybać co i jak, może zmienić jak naprawdę coś się spodoba.
clyde

Re: z którym oprogramowaniem najlepiej się pracuje?

Post 05.01.2017, 15:25:36

O jakie oprogramowanie konkretnie pytasz? CMS? Edytor? Framework? Jaki język itp.? Opisz trochę szerzej swoje pytanie.
https://audioforum.net.pl - forum głosowe, spotkania przez Internet

Tworzę strony/aplikacje internetowe w Laravel i WordPress! Zainteresowanych zapraszam na PW
Web Artisan

Post 08.01.2017, 22:51:52

O, wielkie przeprosiny. Z jakiegoś powodu znikło mi całe zdanie wstępu po przywitaniu. Prowadzę sklep internetowy z powodzeniem jako takim. Niestety jest to raczej dogorywanie zysku, mimo że nie jest jeszcze poniżej kreski.Dlatego myślę o wprowadzeniu jakichś zmian na spokojnie. Chodzi o oprogramowanie do sklepu, żeby móc nim zarządzać z poziomu komputera.
clyde

Post 10.01.2017, 18:46:49

Do sklepu to coś w stylu sellingo może, no sporo tego jest a Ty nie opisałes tak naprawdę żadnych wytycznych.
gurny77

Post 18.01.2017, 04:39:00

Podałem ;) musi nie być instalowane na komputerze tylko z przeglądarki :) A poza tym no to cóż, nie znam się na tym bo jakbym się znał to pewnie prowadziłbym firmę reklamową a nie odzieżową ;) ale chciałbym żeby mogło to wyglądac na coś z górnej półki, luksusowo. ale nie wiem, oprogramowanie ma na to wpływ? i czy musiałbym się taką edycją zająć sam? teraz miałem wszystko gotowe ale przyznam, że za całkiem spore pieniądze czego teraz wolałbym uniknąć.
clyde

Post 18.01.2017, 23:41:34

skoro masz czas to chyba dałoby radę ogarnąć to samemu powoli ale wg mnie warto raczej skupic sie na funkcjonowaniu zostawiając takie sprawy specjalistom. z jednej strony ceny spadły bo konkurencja większa z drugiej większy zakres obowiązków jest bo mi np. zrobiła firma tak też, że zapewnili płynne przejście pod jej skrzydła z innej = bez szkody dla moich klientów. za to wielki plus i człowiek wie za co płaci bez zająknięcia.
FiorelTu

Post 19.01.2017, 03:34:38

nie chciałbym tu bezczelnie siepać linkami ale własnie to byłoby w tym momencie odpowiednie - na stronie sellingo jak wół widnieje opis że takie transfuzje są do zrobienia bez problemu i zapewnienie szaty graficznej zresztą też. Akurat grafikę zaprojektował mi ktś inny ale to bez znaczenia ttak naprawdę bo cała reszta od nich i działa bezawaryjnie.
gurny77

Post 20.01.2017, 01:16:15

A no własnie, takie konkrety większość problemów rozwiewają. Zawsze to lepiej od użytkującego info uzyskać niż suche fakty czytać. Dzięki Panowie za miłą pogawędkę.
FiorelTu

Powrót do Oprogramowanie i Komputery