Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

[ocena] strona o finansach

Stworzyłeś nową stronę? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie, grafikę? Pochwal się innym, zobacz jak im się podoba, jakie mają uwagi.

[ocena] strona o finansach

Post 18.02.2017, 01:33:45

Mówię o tej stronie: exbino

Wiem, że responsywność jest trochę skrzaczona - tzn. na desktop jest ok, ale później przy zwężaniu ekranu na wielkościach ok. poziomych laptopów się to załamuje i włącza dopiero przy mobilnych. Nie umiałem do końca dograć media queries. Natomiast inne uwagi mile widziane.
foldare

Re: [ocena] strona o finansach

Post 18.02.2017, 09:50:57

SPAM. To nie własna strona tylko reklama produktu. To biedny ten system że trzeba kombinować jak na lewo za free gdzieś zareklamować takie badziewie.
grzesiekodjozefa2

Post 24.04.2017, 11:38:28

Jeżeli jednek już na siłę chcesz uzyskać opinię o stronie, to lepiej popraw responsywność, bo o ile na desktopie i na naprawde małych komórkach jakoś to wygląda, to już szerokość tabletów (zwłaszcza poziomych, coś koło 1100px) to tragedia. Zobacz sobie przykład pokrewnej strony, jak mają fajnie responsywność ustawioną: TopOption opinia - zwłaszcza ta górna belka w ogóle nie zachodzi na właściwą treść strony i nie trzeba uciążliwie "przewijać w bok" w trakcie korzystania z niej. Dla mnie to taki przykład porządnie wykonanej, koderskiej roboty.
ciekawski78

Post 30.05.2017, 17:58:40

I kolejna reklama, a strona bardzo przeciętna, nie warto wchodzić :)
Kuba123

Powrót do Opinie, uwagi, oceny