Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

[OCEŃ/SPRAWDŹ STRONĘ] AKPS.COM.PL

Stworzyłeś nową stronę? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie, grafikę? Pochwal się innym, zobacz jak im się podoba, jakie mają uwagi.

[OCEŃ/SPRAWDŹ STRONĘ] AKPS.COM.PL

Post 20.07.2008, 13:41:45

Witam,

jestem nowym użytkownikiem tego forum. Bardzo proszę o sprawdzenie, czy wyświetla się poprawnie. Jeżeli nie, to bardzo proszę o podanie nazwy systemu, używanej przeglądarki, oraz zrobienie zrzutu ekranu strony wyświetlanej z błędem. Proszę o konstruktywne uwagi (o niedociągnięciach kosmetycznych też można wspomnieć). Nie mam wykształcenia informatycznego, zajmuję się tym raczej hobbystycznie, ale też nie jest to moja pierwsza strona.

ADRES STRONY: http://www.akps.com.pl lub http://www.akps.net.pl
jeżeli się nie załaduje można spróbować jeszcze http://www.akps.com.pl/site/index.html

P.S. Bardzo Was proszę również o ewentualne rozreklamowanie mojej strony. Jest mi to potrzebne, ponieważ jestem po poważnym wypadku samochodowym i mogę pracować tylko w domu przy komputerze, a rehabilitacja moja i mojej narzeczonej, która jechała wtedy ze mną jest niezwykle kosztowna i potrzebuje dodatkowego źródła dochodów. Ania ma połamaną miednicę i potrzebujemy kupić dużo sprzętu (np. łóżko z materacem przeciw odleżynowym) ponieważ co najmniej dwa najbliższe miesiące spędzi leżąc w łóżku. Wiadomo, że kiedy musi leżeć, to potrzebne jest jeszcze odpowiednie zaplecze. Ja chociaż sam jestem poturbowany i chodzę w kołnierzu ortopedycznym będę się nią opiekował w domu, ponieważ nie stać mnie na pielęgniarkę (a nie ma już czegoś takiego, jak pielęgniarka środowiskowa). Nie proszę o pieniądze, proszę o ewentualną możliwość zarobienia paru groszy dla niej. Bardzo liczę na pomoc ludzi z dobrym sercem. Stronę zrobiłem jeszcze przed wypadkiem, ale dopiero teraz wgrałem ją na serwer i liczę na to, że ten adres trafi do wielu ludzi, a może ktoś zdecyduje się skorzystać z moich usług.
arturkrzyk

Post 20.07.2008, 20:08:47

Zły dział, przenoszę.

Proszę zapoznać się z regulaminem obowiązującym w dziale i przesłać poprawny temat via PW.

Pozdrawiam (;
[workstation] Netbeans / Notepad++ / vim, Apache 2.x, php 5.3.x, MySQL 5.1.x/5.5.x
[employers] OpenOffice Polska, INFOR S.A., Gadu-Gadu S.A., Redefine
[github] my profile
stloyd
Józef Tomasz Bielawski

kamikazee
kamikazee

Powrót do Opinie, uwagi, oceny