Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

JavaScript - od czego zacząć?

Tworzenie dynamicznych stron internetowych z zastosowaniem JavaScript, jQuery, Ajax. Dowiedz się jak to zrobić, znajdź rozwiązania swoich problemów.

JavaScript - od czego zacząć?

Post 11.11.2017, 18:06:55

Witam serdecznie

Przerobiłem videokurs javascriptu oraz posiłkowałem się dodatkowo książką by zrozumieć dokładnie wiele możliwych zachowań w tym języku. Są mi dobrze znane technologie do których język ten jest wykorzystywany, często także realizowałem różnego rodzaju zadania w tym języku. Stanąłem w zasadzie w martwym punkcie, gdyż nie wiem właściwie co dalej zrobić, by rozwijać swe umiejętności. Określiłbym to w ten sposób, że nie mam celu i nie pracuje w tym języku na codzień.

Chciałbym zacząć od jakiś prostych aplikacji, które rozwineły by znacznie moje umiejętności, na których zdobytą dotychczas wiedzę mógłbym wdrażać tworząc ciekawe funkcje. Czy jest ktoś w stanie wytyczyć mi taką drogę lub sposób w jaki sam doszedł do wysokiego poziomu?
Contritio

Powrót do JavaScript