Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

Zmiany na hostingu nie wyświetlają się pod domeną

Nie wiesz gdzie zarejestrować domenę? Szukasz dobrego serwera na swoją stronę? A może już taki znalazłeś i chcesz podzielić się informacjami na jego temat z innymi.

Zmiany na hostingu nie wyświetlają się pod domeną

Post 20.01.2018, 02:58:25

Witam,
Posiadam hosting z domeną u zagranicznego operatora całość wygląda tak że pod główną domeną jest prosta strona w htmlu a w folderze forum.xxxx.pl znajduje się małe forum. Dzisiaj chciałem dokonać zmian na stronie i mnie lekko zszokowało. Po zapisaniu ciągle na stronie wyświetla się stara wersja. Z ciekawości sprawdziłem forum i jest identyczna sytuacja. Troszeczke z frustrowany tą sytuacją zrobiłem sobie kopie strony na pc i skasowałem tą na hostingu. Ale on jakimś cudem dalej się wyświetla i działa normalnie. To samo z forum. Już nawet bazę danych usunąłem a ona działa jak gdyby nigdy nic !

Pomyślałem że to może coś z moją przeglądarką. Ciasta itp. Ale sprawdziłem na drugim PC, potem u znajomego na pc i ciągle to samo.
Wyświetla się normalnie. Czy na hostingach są jakieś Cache które blokują zmiany czy o co chodzi ?
Wysłałem zapytanie do operatora hostingu ale akurat mamy początek weekendu wiec nie odpisują ...
Frendomo

Re: Zmiany na hostingu nie wyświetlają się pod domeną

Post 20.01.2018, 10:06:43

Podaj adres url
Servizza

Re: Zmiany na hostingu nie wyświetlają się pod domeną

Post 22.01.2018, 16:57:27

Wygląda to mniej więcej tak, jakby strona ciągnęła dane z innej bazy danych, albo baza miała zablokowaną opcję edycji.
Jeśli podasz adres, to będzie nam zdecydowanie łatwiej coś mądrego poradzić ;-)
zenong
Zbyszek Modulski

zenong
zenong

Powrót do Hosting WWW i domeny