Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

Wybór hostingu - A ilość odwiedzających.

Nie wiesz gdzie zarejestrować domenę? Szukasz dobrego serwera na swoją stronę? A może już taki znalazłeś i chcesz podzielić się informacjami na jego temat z innymi.

Wybór hostingu - A ilość odwiedzających.

Post 28.12.2016, 14:18:07

Witam.
Mam małe pytanko, otóż zawsze interesowało mnie jaka specyfikacja serwera odpowiedzialna jest za maksymalną ilość osób na stronie.
Czyli ile osób uciągnie strona zanim padnie na kolana. Chodzi mi o statyczne strony, bez dynamicznych zmian - ładowane jednokrotnie, ale także o takie, które są bardzo dynamiczne, dużo skryptów i zmian w czasie rzeczywistym, na co zwracać uwagę przy wyborze hostingu jeżeli chciałbym obliczyć liczbę odwiedzających? Jaki parametr? Dziękuje za pomoc! :)

Re: Wybór hostingu - A ilość odwiedzających.

Post 29.12.2016, 16:22:24

Jeśli strona w czystym htmlu i bez baz danych, to może na niej siedzieć nawet kilkanaście tysięcy osób i będzie ok - przynajmniej do momentu, aż zostanie wykorzystany cały transfer.
zenong
Zbyszek Modulski

zenong
zenong

Powrót do Hosting WWW i domeny