Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

[HOSTING] Tani hosting pod małą stronę internetową

Nie wiesz gdzie zarejestrować domenę? Szukasz dobrego serwera na swoją stronę? A może już taki znalazłeś i chcesz podzielić się informacjami na jego temat z innymi.

Re: [HOSTING] Tani hosting pod małą stronę internetową

Post 26.03.2016, 11:35:17

polecam: hitme, linuxpl, sax, sanfre, slaskdatacenter, webion
Muł: sixłiszlist,hostinger,elektroda,gbzl,H88: biznes-host,hekko,minsthost,ionic,netdc,jupe,ogicom,superhost
Kosmos ceny: Home.pl(orange,poczta),1and1,az,domena/y,kei,nazwa
UNIKAĆ: Masternet (nie oddali kasy)
zlotowinfo

Post 29.03.2016, 16:21:48

A rozszerzając wypowiedź to chodzi dokładnie o? Bo nie rozumiem?
zenong
Zbyszek Modulski

zenong
zenong

Post 05.04.2016, 21:09:21

Czy w ostatnim czasie Firehost dawał jakieś zniżki dla stałych klientów? Potrzebuję kolejnego konta. Może ktoś posiada kody rabatowe, którymi chciałby się podzielić?
Liczka

Post 11.04.2016, 15:59:03

Pytasz o to osoby, które nie korzystają z tego hostingu? ;-)
Wiem, że hekko dawało ostatnio za darmo domenę za wypełnienie takiej śmiesznej lokaty.
Może załóż odrębny temat, to wtedy ktoś ci odpowie.
zenong
Zbyszek Modulski

zenong
zenong

Post 22.04.2016, 17:46:51

Pod mały serwis to najmniejsze konto Firehosta ogarnie - mowa o jakiejś stronce firmowej, albo serwisie informacyjnym. Po prostu aby tylko to sensownie śmigało, nie sprawiało problemów. Wtedy z pewnością dużą różnica będzie widzoczna, ale to radzę wszystko samodzielnie testować i oceniać.
Liczka

Post 25.04.2016, 16:09:15

Nie wiem o czym cały temat - bo klasyczne wizytówki firmowe są mega mało wymagające. Na małym koncie to można nawet postawić kilka takich serwisów z ruchem i nic złego dziać się nie powinno.
zenong
Zbyszek Modulski

zenong
zenong

Post 31.05.2016, 20:34:07

Najtańszy hosting pod małą stronę można już mieć bez żadnych promocji w wordkom.pl a 30 zł netto /rok to naprawdę są małe pieniądze. Zapraszam do zapoznania się z ofertą na wordkom.pl
wordkom

Post 01.06.2016, 16:12:34

No super, że małe pieniądze, ale przy hostingach chodzi przede wszystkim o jakość. Jeśli serwer nie będzie działał wystarczająco szybko, to nie ma szans, żeby ktoś za niego zapłacił jakąkolwiek kasę. Hostingi w PL i tak są mega tanie.
zenong
Zbyszek Modulski

zenong
zenong

Post 30.07.2016, 23:18:51

tym może ci pasować jeśli to jeszcze aktualne :)

http://ma7.eu
endriu8888

Post 04.08.2016, 16:12:52

Przecież to pic na wodę, podobnie jak większość darmowych usług.
Zresztą to nawet z adresu przecież nie wygląda poważnie, więc na dobrą sprawę - o co biega?
Ja bym tam nawet zaplecza nie wrzucił.
zenong
Zbyszek Modulski

zenong
zenong

Post 17.10.2016, 19:01:17

Zgadzam się. Kolego - 50 zł rocznie pakiet w Firehost, z darmowym testowaniem. Nie bawcie się w darmówki. Tylko klientów do siebie zniechęcicie. Gdzie to ma sens?
Liczka

Post 18.10.2016, 15:56:50

Ale chyba mało kto jest aż tak zdesperowany, aby stawiać stronę firmową na darmowym hostingu, prawda?
Tak więc nie przesadzajmy ;-) Jeśli ktoś się uczy, chce się pobawić, nie ma jeszcze kasy - wtedy to ma sens.
zenong
Zbyszek Modulski

zenong
zenong

Post 06.11.2016, 12:30:54

Witamy użytkowników WebHelp.pl,

Prezentujemy aktualnie dostępne usługi nielimitowanego cloud hosting w SSDCloud.pl z gwarancją 30% CPU (chwilowe 100%), 512MB RAM (boost do 4GB) i SLA 99,98%. Wszystkie plany hostingowe oparte są o szybkie dyski SSD z RAID10. Cała nasza infrastruktura zabezpieczona jest przez CloudFlare. Zarządzanie usługami hostingu, bazami danych, PHP itp odbywa się przez najnowszą polską wersję językową cPanel. Oferujemy również darmowy cloud hosting z 2GB SSD oraz 100GB transferu miesięcznego.
ssdcloud

Post 07.11.2016, 17:09:42

Niech się wypowie na temat usługi chociaż jeden jej użytkownik, bo jednak bazowanie na opinii właściciela jest trochę słabe. Chyba macie jakichkolwiek klientów? To jest świeżynka, czy firma która już trochę istnieje?
zenong
Zbyszek Modulski

zenong
zenong

Post 19.12.2016, 11:23:55

Sprawdź seohost. Jak porównywałem ostatnio ceny, to mieli najtaniej. Znajomy ma u nich hosting i nie narzeka, zero zawiechy i awarii.
arekm112

Post 20.12.2016, 17:40:09

Pokaż firmy które brałeś pod uwagę. Pomijam to, że cena przy hostingu nie jest najważniejsza - wiele innych parametrów ma znacznie większe znaczenie. Szczególnie support czy niezawodność.
zenong
Zbyszek Modulski

zenong
zenong

Post 04.01.2017, 02:03:02

Jeśli tani to napewno współdzielony. Trzeba tylko pamiętać, że jedna oferta od drugiej może różnić się pod wieloma względami ale głównie ceną. Dla mnie ważna jest sprawna pomoc techniczna w kilka minut, żeby nie przepłacić - to wkońcu serwer współdzielony ma być tani.
Ma mieć aktualną konfiguracje - PHP7, koniecznie CPanle a nie jakieś autorskie badziewia jak w home.pl , nazwa.pl czy blink.pl i tego typu badziew za niewiadomo ile rocznie. Ma mnie nie nabijać w butelkę promocjami że zapłacę 35 zł za 1 rok a potem w następnym każą zapłacić 400 zł albo i lepiej (czytaj home i nazwa.pl). Musi być stabilny, nowoczesny, tani, z dobtym suportem. ITD. Dlatego ja korzystam z www.kylos.pl. Ceny od 39,84 zł netto ale osobiście polecam opcje Silver za 80,49 zł netto.

Przed zakupem skorzystaj z 14 dniowego okresu prubnego z którego możesz się wycofać bez żadnych konsekwencji. www.kylos.pl Jesli nie korzystałeś jeszcze z CPanela to przygotuj się na miłe doznanie - pokochasz go :)

Pozdr.
WebDev001

Post 04.01.2017, 02:48:13

Ps. nie denerwuje was to jak firmy hostingowe wszelakie wciskają promocyjne ceny zatając poczęści ceny kontynuacji usługi ?
Ja mam tego serdecznie dosyć. Ofert z tekstami typu "za pierwszy rok..." a co z 2gim i 3cim ? ... i domyślaj się, albo niby duża cena wyeksponowana XXzł za rok a potem widzisz gdzieś małym druczkiem, że tylko za pierwszy rok a potem 300zł za rok. Dla mnie to nie marketing tylko zwykłe wprowadzanie klienta w błąd, żeby nie powiedzieć chamskie oszustwo. STWU wy wszystkie firmy tego typu (czytaj home.pl, nazwa.pl, lh.pl server.ini.pl itd...).

W KYLOS.PL płącisz tyle samo za kazdy rok i nikt ci nie mydli oczami promocjami chociaż ceny są naprawde niskie (i co najważniejsze w przyszłym roku zapłacisz tyle samo). Tak się buduje zaufanie do klienta. Ponad to waszystkie serwery są zlokalizowane w Polsce a to ważne dla SEO i dla szybkości z jaką działają strony www. Broń Boże kupować serwery w stanach na godady.com czy innych tego typu zabijecie sobie SEO w Polsce, no chyba że wasz rynek to USA wtedy proszę bardzo! :)

Wygląda na to że chyba mocno promuję hosting KYLOS.PL no ale rbię to bo wiem, że to naprawde dobry hosting a wiem z autopsji więc dla mnie jak najbardziej sprawdzony. Tak czy inaczej nie powinniście słuchać nikogo w tym mnie na tym formu. Najlepiej sami dokonajcie analizy każdej oferty i nie dajcie się wkręcić w coś czego nie chcieliście kupić. CZYTAĆ UWAŻNIE ZE ZROZUMIENIEM. CO NAGLE TO PO DIABLE ! :)
WebDev001

Post 04.01.2017, 17:09:37

Hmm... nawet jak płacę za przedłużenie w hekko normalną stawkę to i tak jest ona śmieszna, a już to co płaciłem przy rabatach to już komiczny kosmos. Nie ładujcie się w byle jakie hostingi, a już na pewno nie traktujcie wysokiej ceny, jako wyznacznika jakości.
zenong
Zbyszek Modulski

zenong
zenong

Post 07.01.2017, 17:10:37

FrodoPL napisał(a):Witajcie. Poszukuję taniego hostingu www z darmowym aliasem tylko, żeby ten alias był normalny typu za.pl a nie dziewica.pl. Co do hostingu to jakieś 2 GB dysku, obsługa MySQL i transfer dobrze by było bez limitu. Chce, żeby hosting był płatny po to, aby nie było reklam. Mam nadzieję, że ktoś zrozumiał moją wypowiedź.

Pozdrawiam

Zobacz tutaj - http://pl.tophosting.center/ (hosting ranking).
Marena

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hosting WWW i domeny