Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

Strona Erotyczna - ogłoszenia towarzyskie

Nie wiesz gdzie zarejestrować domenę? Szukasz dobrego serwera na swoją stronę? A może już taki znalazłeś i chcesz podzielić się informacjami na jego temat z innymi.

Strona Erotyczna - ogłoszenia towarzyskie

Post 02.03.2017, 22:28:12

Cześć, od pewnego czasu skłaniam się nad pomysłem otworzenia serwisu społecznościowego, który opierałby się na ogłoszeniach towarzyskich. Zdjęcia Pań / Panów / Par nieco nagie, nieco ubrane z kwotami za spotkania.

Mam pytanie: Czy taką stronę, wraz z domeną i hostingiem można postawić w Polsce? Czy takie serwisu zarejestrowane w PL są legalne?

Z góry dziękuję za odpowiedź
CoffeHit

Re: Strona Erotyczna - ogłoszenia towarzyskie

Post 03.03.2017, 17:26:58

Prawdopodobnie to kwestia przykrywki... Nie piszesz, że opłata za ... tylko za towarzystwo.
Czy legalne? Nie orientowałem się w temacie, ale zakładam, że coś takiego powinno stać na zagranicznym serwerze.
Sprawdź who is dla innych serwisów tego typu. Zresztą - stawiając coś takiego, powinno się mieć odpowiedniego prawnika.
zenong
Zbyszek Modulski

zenong
zenong

Post 03.03.2017, 21:08:05

Problem polega na tym, że "inne" serwisy nie chwalą się tą wiedzą u siebie, więc trud jest podwójny, bo nie mogę wyszukać info jak stoją ich spółki. Jak napisałeś, dobrze zaczerpnąć wiedzy prawników.

Co do działalności w Polsce, ale serwisy zagraniczne?
CoffeHit

Post 06.03.2017, 17:16:49

Ukrywają whois?
Gdyby nie było do tego podstaw, to by tego nie robili. Podejrzewam, że wszystko leży na zagranicznych serwerach, ale tak jak mówiłem - radzę zaczynać od rozmowy z prawnikiem. To zbyt poważny temat, żeby się bawić w internetowe porady.
zenong
Zbyszek Modulski

zenong
zenong

Powrót do Hosting WWW i domeny