Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

Jaki płatny hosting/domena najlepsze?

Nie wiesz gdzie zarejestrować domenę? Szukasz dobrego serwera na swoją stronę? A może już taki znalazłeś i chcesz podzielić się informacjami na jego temat z innymi.

Re: Jaki płatny hosting/domena najlepsze?

Post 05.06.2017, 09:44:33

Ranking najlepszych firm hostingowych znajdziesz tu u spamera
mantra

Post 05.06.2017, 16:07:14

Ciężko zrobić ranking ofert. Można jedynie pod danym kryterium, ale kiedy to będzie miało sens?
Jakiś czas temu ktoś zrobił np. ranking pod względem szybkości działania supportu. I to było logiczne.
A porównywanie parametrów podstawowych nie ma sensu, bo każdy ma jakieś promocje.
zenong
Zbyszek Modulski

zenong
zenong

Post 22.06.2017, 15:29:51

Najlepiej jest przetestować hosting. W sumie dobrze by było jakby ktoś kiedyś przetestował w wielu firmach pakiety, które mają zbliżone do siebie parametry. Ciekawe jakby wypadł taki test. Ogólnie ja kupuje tylko to co przetestuje, także póki co nic nie mogę polecić, bo do tej pory testy nie wypadały ciekawie. Teraz akurat testuje hosting ultimate na domeny.pl, zobaczymy co z tego wyjdzie. Zostało mi jeszcze 5 dni z 14 dniowego testu. :p
szarloten

Post 22.06.2017, 16:13:58

I jakie wyniki tego testowania? Tak naprawdę sensowny sposób na znalezienie dobrego hostingu to właśnie testy.
Nie trwa to długo, a jednak wiele pokazuje.
zenong
Zbyszek Modulski

zenong
zenong

Post 26.06.2017, 09:38:15

zenong napisał(a):I jakie wyniki tego testowania? Tak naprawdę sensowny sposób na znalezienie dobrego hostingu to właśnie testy.

Dzisiaj właśnie będę kończył testy i powiem Ci tak, 14 dni to trochę za krótko. Nie wiem czy nie przetestuje sobie jeszcze pakietu MAX od nich, żeby mieć trochę więcej czasu. Wiem, że są inne parametry, ale nie to testuje. Ten hosting w pakiecie ULTIMATE w domeny.pl póki co wypada ok. Na szybciora chciałem przetestować jak mój sklep będzie działał na tym hostingu i przez 14 dni działał idealnie. Na pewno dużo lepiej niż na obecnym, który mam. Zależało mi też żeby sprawdzić jak działa support, ale skoro nic się nie wydarzyło to nie miałem za bardzo okazji tego przetestować :D Z tym, że zanim zacząłem testy kilkakrotnie się z nimi kontaktowałem bo miąłem pare pytań o to co i jak i powiem Ci, że super. Kontakt błyskawiczny, pani pomocna i widać że zna się na rzeczy. Ostatecznie chyba kupię od nich hosting, ale jeszcze nie wiem w którym pakiecie.
szarloten

Post 26.06.2017, 15:14:21

Ale po co testować inne pakiety? Usługa ta sama. Chodzi głównie o niezawodność, jakość działania supportu. To jaki pakiet hostingowy zostanie przez was wybrany naprawdę nie ma żadnego znaczenia.
zenong
Zbyszek Modulski

zenong
zenong

Post 27.06.2017, 10:33:21

zenong napisał(a):Ale po co testować inne pakiety? Usługa ta sama. Chodzi głównie o niezawodność, jakość działania supportu. To jaki pakiet hostingowy zostanie przez was wybrany naprawdę nie ma żadnego znaczenia.

W sumie masz rację. Chciałem po prostu trochę przyoszczędzić. xD ale nie ma co, biorę ultimate i spoko. przynajmniej przez kilka lat nie będe się musiał o to martwić. A dpdatki mi się przydadzą :D
szarloten

Post 27.06.2017, 12:51:26

[
szarloten

Post 27.06.2017, 12:53:12

szarloten napisał(a):
zenong napisał(a):I jakie wyniki tego testowania? Tak naprawdę sensowny sposób na znalezienie dobrego hostingu to właśnie testy.

Dzisiaj właśnie będę kończył testy i powiem Ci tak, 14 dni to trochę za krótko. Nie wiem czy nie przetestuje sobie jeszcze pakietu MAX od nich, żeby mieć trochę więcej czasu. Wiem, że są inne parametry, ale nie to testuje. Ten hosting w pakiecie ULTIMATE w domeny.pl póki co wypada ok. Na szybciora chciałem przetestować jak mój sklep będzie działał na tym hostingu i przez 14 dni działał idealnie. Na pewno dużo lepiej niż na obecnym, który mam. Zależało mi też żeby sprawdzić jak działa support, ale skoro nic się nie wydarzyło to nie miałem za bardzo okazji tego przetestować :D Z tym, że zanim zacząłem testy kilkakrotnie się z nimi kontaktowałem bo miąłem pare pytań o to co i jak i powiem Ci, że super. Kontakt błyskawiczny, pani pomocna i widać że zna się na rzeczy. Ostatecznie chyba kupię od nich hosting, ale jeszcze nie wiem w którym pakiecie.

a jaka cena tego ultimate?

Post 27.06.2017, 15:58:38

Ogólnie jeśli zależy ci na supporcie to odpal sobie konto testowe na Hekko.
Odpowiedzi w ciągu kilku minut, no chyba że pytanie bardzo trudne.
Ale zazwyczaj mam wszystko ogarnięte w kilka chwil - nie opłaca się nawet szukać rozwiązania samodzielnie.
zenong
Zbyszek Modulski

zenong
zenong

Post 28.06.2017, 08:45:49

Tylko wiesz co ja już mam kilka domen na domeny.pl i nie chcę kombinować. zamówię od nich jakichś hosting. nie chcę tego rozdrabniać na stu dostawców, szczególnie że w sumie mam u nich chyba z 8, albo 9 domen, dlatego najlepiej byłoby mi u nich. ;) z tego co sprawdziłem ten ultimate wydaje się ok, cena spora (w pierwszym roku ok), ale dużo rzeczy w tym :) jeśli zamówię to dam znać po dwóch, trzech miesiącach czy warto i jak się wszystko sprawuje

Post 28.06.2017, 16:15:52

Ale gdzie miałeś te domeny aktualnie przekierowane? Na jaki serwer?
zenong
Zbyszek Modulski

zenong
zenong

Post 29.06.2017, 13:26:50

zenong napisał(a):Ale gdzie miałeś te domeny aktualnie przekierowane? Na jaki serwer?

Tzn u nich też mam serwer tylko to jest taki serwer pod wordpressa, bo tak naprawdę póki co korzystam tylko z dwóch domen, a chciałbym kupić coś bardziej profesjonalnego i dlatego myślę, żeby po prostu jakiś serwer z ich nowej oferty wziąć, ewentualnie skusić się na vps ;)

A jak ocenić ofertę vpsów? Czym się kierować? ;)

Post 29.06.2017, 16:12:01

Tym samym. Niezawodnością. Parametry niewiele mówią. Trudno ocenić, czy serwer faktycznie będzie działać odpowiednio szybko na podstawie samych liczb, co nie? Dlatego analogicznie - odpalasz serwer, np. na miesiąc i widzisz z czym masz do czynienia. Chodzi zwyczajnie o niezawodność - jak w przypadku każdej usługi tego typu.
zenong
Zbyszek Modulski

zenong
zenong

Post 03.07.2017, 14:00:36

a czym się różni zwykły serwer vps od vps managed: https://domeny.pl/serwery-vps.html ? Dla kogoś kto jeszcze nigdy nie miał vps co będzie lepsze?

Post 03.07.2017, 15:56:30

Szczerze mówiąc to nie wiem. Nie widzę różnicy w opisie.
Tutaj nie chodzi o jakiś rozbudowany panel zarządzania, albo coś w tym stylu?
zenong
Zbyszek Modulski

zenong
zenong

Post 04.07.2017, 10:21:07

Właśnie nie wiem. Napiszę do nich i się dowiem

Post 04.07.2017, 16:15:27

I w czym tkwi ta różnica? Pewnie jakieś większe możliwości konfiguracyjne, albo jakiś szerszy support.
zenong
Zbyszek Modulski

zenong
zenong

Post 04.07.2017, 16:49:31

Też polecam hekko. Mam wieloletnie konto u nich i jestem mega zadowolony. Szerzej rozpisałem się tutaj: https://dioma.pl/pl/blog/1/hosting-w-hekko.html

Teraz szukam czegoś pod Django. Ktos coś?
beatou

Post 05.07.2017, 16:07:05

8 lat u nich jestem. A Hekko nie ma nic pod to? Wysyłałeś pytanie do supportu?
Zazwyczaj wszystko jest do ogarnięcia - nawet jeśli nie ma tego w ofercie.
zenong
Zbyszek Modulski

zenong
zenong

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hosting WWW i domeny