Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

WP Aktywacja wtyczki - błąd uniemożliwiający edycję strony.

Poszukujesz dobrego programu graficznego lub masz z jakimś problem? Nie wiesz jak się zabrać za tworzenie grafiki na swoją stronę? Tutaj znajdziesz pomoc.

WP Aktywacja wtyczki - błąd uniemożliwiający edycję strony.

Post 27.05.2017, 14:32:44

Witam, jestem w trakcie tworzenia strony w WordPress http://oness.hoste.pl/. Zrobiłem już naprawdę sporo i podczas ostatnich konfiguracji chciałem rozszerzyć możliwości wtyczki contact form 7 i zainstalowałem wtyczkę Contact Form 7 Designer. W trakcie aktywacji pojawił się błąd
"Fatal error: Call to undefined method TGM_Plugin_Activation::get_installed_version() in /home/users/jestemprawda/public_html/oness.hoste.pl/wp-content/themes/Avada/includes/class-avada-admin.php on line 892"
Błąd ten jest wyświetlany przy jakiejkolwiek probie edycji strony. Czy to edycja postów, klikając w strony, plugins, media....

Proszę o pomoc co mogę z tym zrobić. Jeśli chodzi o edycję w Css czy bazie danych to nie znam się na tym prawie wogóle, także proszę o wmiarę szczegółowe informację.
Dziękuję i Pozdrawiam.
damianuchal

Powrót do Grafika i webdesign