Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

Jak zarabiać na grafice?

Poszukujesz dobrego programu graficznego lub masz z jakimś problem? Nie wiesz jak się zabrać za tworzenie grafiki na swoją stronę? Tutaj znajdziesz pomoc.

Jak zarabiać na grafice?

Post 08.05.2017, 22:14:55

Witam.
Mam szesnaście lat i chciałbym zacząć zarabiać na grafice komputerowej. Interesuje mnie freelancing.
Chciałbym się dowiedzieć jak dobrze zacząć, jak mogło by to przebiegać i czy mogę bez skrupułów reklamować się publicznie
np: na facebooku z treścią wykonywania zleceń za pieniądze.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Zoquel

Re: Jak zarabiać na grafice?

Post 16.05.2017, 20:58:32

Musisz wykonywać zlecenia w oparciu o umowę o dzieło, a reklamować się możesz w licznych portalach ze zleceniami dla freelanceró.
Webpiksel.pl - tanie strony internetowe Płock, Mława, Włocławek, Płońsk, a także zdalnie na terenie całej Polski.

Post 16.05.2017, 21:17:43

Dzięki za odpowiedź :) A mogę się reklamować na fb pisząc że "zrobię grafikę za PIENIĄDZE" bez żadnych przeszkód? A co do umowy o dzieło to wystarczy że po prostu umówię się ze zleceniodawcą na konkretną kwotę on ją wpłaci i otrzyma grafikę, to wszystko?
Zoquel

Post 22.05.2017, 02:27:05

Możesz się reklamować gdzie i kiedy chcesz, na Facebooku na pewno :P
A co do umowy o dzieło to wystarczy że po prostu umówię się ze zleceniodawcą na konkretną kwotę on ją wpłaci i otrzyma grafikę, to wszystko?

Tak, wszystko opłaca zamawiający.
kabexxx

Post 14.09.2017, 13:15:25

Trochę z innej beczki.
Czy ktoś kiedyś chodził na jakieś kursy graficzne?
Polecacie coś?
ecommerce_freak

Post 14.11.2017, 12:59:31

Jest bardzo wiele kursów graficznych. Na przyklad strefa kursów ma ciekawe kursy. Tutaj na forum równiez znajdziesz wiele odnośników do ciekawych ofert. Szukaj informacji na forach graficznych, na youtubie. Wielu rzeczy trzeba sie nauczyc samodzielnie. Duże znaczenie ma talent.

Jeśli chcesz zarabiać na grafice to możesz spróbować swoich sił w projektowaniu koszulek, kubeczków oraz innych rzeczy, które możesz potem sprzedać:
https://www.reflect.pl/na-czym-mozna-wy ... odruk.html

Na przykład sitodruk daje wiele możliwości ( mozna nim drukowac na naprawdę wielu powierzchniach)
muzyk

Powrót do Grafika i webdesign