Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

Czym pociąć layout na osobne pliki graficzne

Poszukujesz dobrego programu graficznego lub masz z jakimś problem? Nie wiesz jak się zabrać za tworzenie grafiki na swoją stronę? Tutaj znajdziesz pomoc.

Czym pociąć layout na osobne pliki graficzne

Post 16.01.2017, 14:31:13

Witam
Kupiłem program affinity photo i mam plik .psd z layoutem zrobionym kiedyś na photoshopie CC demo
Mogę ten layout otworzyć w affinity photo ale on nie ma możliwości pocięcia go na osobne pliki graficzne + html
Czy jest możliwość jakoś to pociąć? jest do tego osobny program? albo czy jeżeli kupię photoshopa CS6 to on otworzy ten plik psd z photoshopa CC?
ps. wiem że teraz już się nie tnie layout na tabelki ale ja inaczej nie umiem

Re: Czym pociąć layout na osobne pliki graficzne

Post 14.03.2017, 12:05:47

W PS masz możliwość cięcia layout na tak zwane plasterki ;) CS6 odtworzy CC. Otwierasz plik w Photoshopie, tniesz layout (w przyborniku po lewej masz kadrowanie - rozwijasz listę i wybierasz cięcie na plasterki), na koniec zostaje nacisnąć Plik > Zapisz dla Internetu (lub skrót Shift+Ctrl+Alt+S. Po zapisaniu podzieli Ci na "osobne pliki graficzne".
grzegorz_910309

Powrót do Grafika i webdesign