Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

[pozycjonowanie/allegro] zestaw do pozycjonowania

Nie wiesz gdzie powinien wylądować Twój post? Masz coś niezwiązanego z żadnym z dostępnych for? A może chcesz po prostu poznać nowych ludzi? To miejsce właśnie dla Ciebie.

[pozycjonowanie/allegro] zestaw do pozycjonowania

Post 28.09.2004, 19:01:34

Hej! co sądzicie o tym:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=32073371
warto brać coś takiego komuś, kto się nie zna na pozycjonowaniu?
i czy taki zestaw to tricki czy jakis program?? <=to chyba głupie pytanie;)
Starcraft :: Dlaczego programowanie jest takie trudne?
pf
Przem

Post 28.09.2004, 19:41:24

Wejdź na onet wpisz w wyszukiwarkę logo i dzwonki i patrz na 5 pozycję... to moja strona wcale się nie wysilałem przy jej opisie i jakiś trickach i jest wysoko w rankingu hehe w dodatku jej wykonanie pozostawia wiele do życzenia ;-))
Eddy.

Post 28.09.2004, 19:48:52

może inaczej, zestaw kosztuje 12 zeta, mało ;), zobacz ile kosztuje wypozycjonowanie w firmach, teraz może z innej beki, są progsy do edytowania stron, ale nie wiem czy sa takie które po zapisaniu stronki (mowa o jakiejś bardziej złżonej) zadbaja o czystoś kodu zgodna ze standardami... ale byc może i są... nie ma złotego srodka na wypozycjonowanie, sporo tu o tym było, a wniosek był jeden trzeba miec albo szczęście albo sie napracować...
12 zeta to mały koszt, problem sie pojawi jak przypadkiem przy pomocy tego uda sie wypozycijonowac Ci twoja stronkę i zaczniesz uważać, że teraz zaczniesz na tym zarabiac;)
underground
underground

Powrót do Forum ogólne