Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

totalny brak pomysłu

Nie wiesz gdzie powinien wylądować Twój post? Masz coś niezwiązanego z żadnym z dostępnych for? A może chcesz po prostu poznać nowych ludzi? To miejsce właśnie dla Ciebie.

totalny brak pomysłu

Post 12.06.2002, 14:56:40

czy ktoś tez jak ja myśli że nie warto robic stron które nie będą wpełni wyczerpywac danego tematu ...

no przynajmniej tak żeby mówiły tyle ile przeciętny urzytkownik (np. ja) potrzebuje wiedzieć na dany temat ...

i stwierdzam .. że brakuje mi pomysłu na zrobienie strony ...
blech ...

moze komuś pomóc ... :?: :wink:
should I stay should i go now ?!
naso67

Re: totalny brak pomysłu

Post 12.06.2002, 19:16:38

naso67 napisał(a):i stwierdzam .. że brakuje mi pomysłu na zrobienie strony ...
blech ...

To nie rob - po co robic cos na sile ? Zreszta coraz wiecej w sieci takich "stron" - niektore sa tak beznadziejne, ze... ehh rece opadaja.
Tomasz
tomasz
Tomasz

Carnival Man
Carnival Man

Post 12.06.2002, 19:21:53

Dobrze jest robić jakieś strony choćby dla praktyki, w ramach ćwiczeń ale nie trzeba ich umieszczać w sieci.
Andrzej

Post 12.06.2002, 20:14:32

ja tez mam taki dylemat robie jeden wyglad stronki na jakis temat ale potem nie chce mi sie pisac tekstow bo mnie to nieinteresuje :P ale teraz trzeba sie za cos wziac :)
www.eidos.end.pl - moje portoflio
Oceniam tylko grafike - czasami treść :D
Eidos

Post 12.06.2002, 20:21:22

Widze że robisz strony we flashu i pytasz się czy mozesz komuś pomagać, a chyba webhelp.pl potrzebuje flashowcow wiec zglos swoja kandydature jesli czujesz sie w tym dobrze
--[ IronHawk
--[ http://www.maxmix.net
IronHawk

Post 12.06.2002, 22:04:41

hymmm a co ci flashowcy musza umiec...i co beda robic.. ? :D :twisted:
macey

Post 12.06.2002, 23:31:48

macey napisał(a):hymmm a co ci flashowcy musza umiec...i co beda robic.. ? :D :twisted:

Muszą umieć więcej niż zakładali twórcy Flash'a, robić to "na wczoraj" a w razie gdyby nie było nic do roboty będą przerabiać stronki z html'a (np jakieś znane portale) na flash'a :wink: :wink: :wink:
Michux
Michał Żołądkowski

ExterminatOr
ExterminatOr

Post 12.06.2002, 23:35:35

wróce do tematu bo coś odbiegamy.....

Ja tam do końca zrobiłem tylko 3 strony....i tyle

zacząłem 57 i żadnej nie skończyłem (doszedłem jedynie do designu i str. głównej)

moja rada dla tych których nudzi wpisywanie i zbieranie informacji:
WEJDŹ NA CZAT DLA TYCH KTÓRYCH INTERESUJE TEMAT TWOJEJ STRONY I ZAOFERUJ ŻE ROBISZ STRONY I NIECH NAPISZE CI INFO.... tylko nie zapomnij podpisać się na layoucie :) żeby o tobie nie zapomnieli :) tak staniesz się słwany ze wspaniałych layotów i cały internet będzie pragnął byś zrobił design dla niego..... czy to nie jest wspaniałe...... potem otorzysz firme jednosobową i będziesz tworzył stronki za kase, a wiem że WEBMASTERZY NIEŹLE SIĘ CENIĄ :D:D:D:D:D...
v3_kame
pamiętasz wyczyny lirycznej mafii ???
na na na kinematografii...
vujol

Post 13.06.2002, 07:54:42

taaa
tesz pocielam opinie sze w sieci jest coraz więcej kiczu .
-darujcie fkońcu kaszdy się kce pokasać na necie f jakiś tam sposoob .

a tak żeby wejść do webhelpa na etat jakiegoś webmastera od stronek .. to się jeszcze tak nie czuje ... kwestia czasu jakim teraz dysponuje ...ale jak ktoś chche to moge mu pomóc!!
naso67

Post 17.06.2002, 12:09:29

Każdy ambitny jest uparty i robi strony do wyczerpania tematów. Nie trzeba przecież zakładać tego w internecie :idea:
Merlin

Post 17.06.2002, 12:17:09

moim zdaniem to jezeli nie masz tematu nastronke tak jak ja to rob poprostu desing rob dla kogos bedziesz mial praktyke mozna otworzyc serwis webdesingowy :) i zarabiac kase :) tak jak ja robie desing do byle jakiej stronki zeby tylko robic
a tak na marginesie to jest moj 200 setny post i stalem sie stalym bywalcem nie chce sie chwalic :P
www.eidos.end.pl - moje portoflio
Oceniam tylko grafike - czasami treść :D
Eidos

Post 17.06.2002, 12:50:58

Moim zdaniem temat na stronę zawsze sie znajdzie... tylko zależy też od zapału i chęci... jeśli interesujesz się np. komórkami to zrób stronę o komórkach. Pewnie zaraz się ktoś odezwie a po co?... jest już ich mnóstwo. Może jest ich mnóstwo ale 98% ta hała, poruszają tylko w minimalnym stopniu tematykę a artykuł biorą z większych serwisów. Jeśli chcesz to rób tylko taką żeby zaliczała sie do tych 2%, wiem że to trudne ale jaki potem z siebie możesz byc dumny, jak dostajesz e-maile z pochlebstwami :lol: . Ja tak zrobiłem...mimo iż jest dość dużo stron o sprzęcie do odbioru telewizji cyfrowej, zrobiłem swoją... i bardzo mnie ciesza e-maile które dostaje. :D
Rafał [Ralf]
Ralf

Post 17.06.2002, 14:37:05

własnie ja licze tylko na 2% ...
problem .. bo uważam że mógłbym zrobic fajną stronkę .. kwestia czasu i info na temat , pomysł już mam

no to chyba zajme sie wymyślaniem projektów ...

jeszcze pytanko ..!!!

jest jakiś za**biście dobry kurs łaczenia flasha w html.

w sensie chodiz mi o to by pola textowe wstawiane przez html nie miały san wejścia pod czy nad flasha ..

pozmocy !!!!!!!!!
naso67

Post 17.06.2002, 21:11:57

w sensie chodiz mi o to by pola textowe wstawiane przez html nie miały san wejścia pod czy nad flasha ..

To juz nie ten dział forum, najlepiej zapytaj w początkujący Webmaster lub Multimedia i zaawansowane technologie
Rafał [Ralf]
Ralf

Post 17.06.2002, 21:33:33

pfff
biurokracja i pragmatyctwo ....
boshe
jak tak bedziecie podchodzili do sprawy .. to raz raz ludzie was przestaną lubic ... żeby dowiedziec sie jedną głupia rzecz .. że np. musze sprecyzowac pole textowe okreslając współrzędne .. albo że rodzaj tabeli mógłby w tym pomóc to nie ... bo poco odpowiedziec... lepiej zwrócić uwagę .. i wygonić gdzie indziej ... eh eh eh ....
przynajmniej .. problem zgadza sie z tematem .

pozdro
naso67

Post 17.06.2002, 21:49:07

Oj nie przesadzaj stary :wink: jaka tam biurokracja, po prostu Moderatorzy na forum są po to żeby pomóc i żeby nie było bałaganu, np. chciałbyś sie czegoś dowiedzieć o podstawach htaml'a więc wchodzisz do działu "początkujący webmaster" a tam zdziwienie widzisz 8O tematy w stylu Oceńcie moją stronę, chcesz żeby taki chaos był na forum :?: chyba nie. Ja też nie chce, i chce żeby jak osoba wchodziła do działu "oceńcie stronę" widziała strony do oceny a nie żeby widziała pytania jaki ma serwer wybrać.... i nie mów ze tak ciężko ci jest napisać nowego topica w innym dziale bo nie uwierzę.
I to juz koniec z oftopic
Rafał [Ralf]
Ralf

Post 17.06.2002, 22:54:26

spoko spoko ...
poprostu jestem przyzwyczajony do forum w troszku innym stylu ...
no w sensie w takim że na temat wali sie ile wlezie .. tak by nie zawalać forum pytaniami na które czasem styknie jedno zdanie odp !!!

no tak pozatym to zaraz loone na te podstawy html'a

już prawie sma to rozgryzłem przed chwilą .. ale dzis nie mam czasu na zabawy ...w naukę ..

pozdro
naso67

Post 17.06.2002, 23:32:30

naso67 napisał(a):spoko spoko ...
poprostu jestem przyzwyczajony do forum w troszku innym stylu ...
no w sensie w takim że na temat wali sie ile wlezie .. tak by nie zawalać forum pytaniami na które czasem styknie jedno zdanie odp !!!

Niestety to forum ma swój styl i nikt tego raczej nie zmieni...
<BTW> Ktoś tam próbował ale już się nie pojawia lub dał sobie spokój ze zmianami...</BTW>
Wyobraź sobie że ja za miesiąc będę miał ten sam problem na który wystarczy odpowiedzieć jednym zdaniem... Jeśli zapytasz w jakimś innym temacie to mogę sobie szukać i szukać... Jeśli napiszesz nowy temat to znajdę to bez problemu...
Michux
Michał Żołądkowski

ExterminatOr
ExterminatOr

Post 18.06.2002, 07:02:45

spoko .. .czy ja mówie że - nie ...
naso67

Powrót do Forum ogólne