Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

Pozycjonowanie dwóch stron

Nie wiesz gdzie powinien wylądować Twój post? Masz coś niezwiązanego z żadnym z dostępnych for? A może chcesz po prostu poznać nowych ludzi? To miejsce właśnie dla Ciebie.

Pozycjonowanie dwóch stron

Post 20.03.2017, 14:53:51

Czesc, łączymy ze znajomym nasze firmy w spółke, obie są z tej samej branży i jedna jest troche jakby uzupełnieniem drugiej więc uznaliśmy to za dobry pomysł. No i ja mam swoja strone, znajomy swoją, obie są spoko i nie ma potrzeby robienia z nich jednej. Zamierzamy tylko umieścić na jednej i drugiej informacje o powstaniu spółki, pozmieniać troche napisy i w widocznym miejscu umieścić adres do drugiej. Ludziom będzie wszystko jedno ze raz więcej klikną a firma będzie wspólna więc z którejkolwiek strony by sie nie skontaktowali z nami klienci to dla nas wyjdzie na jedno. Tylko teraz mam pytanie czy gdybysmy sie chcieli reklamowac w internecie to mozemy je pozycjonować wspólnie? Dodam że żadna z tych stron nie była wczesniej pozycjonowana, wszystko by było od nowa tylko dla obu tych stron jednocześnie.
lendon

Re: Pozycjonowanie dwóch stron

Post 21.03.2017, 11:12:32

Po pierwsze, trudno mi sobie wyobrazić takie łączone pozycjonowanie. Jedyne opcje to pozycjonowanie każdej z osobna lub wbrew Waszym wcześniejszym planom stworzenie nowej, wspólnej strony internetowej dla Waszej spółki. Po drugie, może istotniejsze, nie znam szczegółów Waszej sytuacji, ale polskie prawo wymaga, aby spółka akcyjna posiadała stronę internetową, a na niej wszystkie niezbędne informacje. Sugeruję skontaktować się z prawnikiem, żeby rozwiać wątpliwości i uniknąć kłopotów.
Ekspert firmy SupremumSEO - http://www.supremumseo.pl
SupremumSEO

Post 22.03.2017, 13:58:59

czego to ludzie nie wymyślo :P jak to sobie wyobrażasz że obie naraz będą na tej samej pozycji w googlu :D
firehop

Post 23.03.2017, 15:06:07

W sumie nie wiem co ja myślałem, że po prostu za jednym zamachem jedna firma zajmie sie jednocześnie jedną i drugą. Ale dopytam się o te prawne rzeczy jak juz pójdziemy do ksiegowej, może będzie wiedziała co i jak bo sie troche wystraszyłem. Czyli jak już będzie wspólna strona to nie będzie problemu z pozycjonowaniem?
lendon

Post 24.03.2017, 11:33:05

Żadnego :) Trzeba będzie zoptymalizować stronę pod kątem SEO, stworzyć lub wykorzystać teksty z Waszych dotychczasowych witryn (pamiętając o przekierowaniu 301, by uniknąć duplikatu treści), zadbać o linkowanie wewnętrzne i zewnętrzne oraz wszelkie inne aspekty niezbędne do rozpoczęcia działań pozycjonerskich. Skoro strona ma dopiero powstać, możecie skontaktować się z naszą firmą Supremum SEO z Krakowa. Współpracujemy z agencją informatyczną, która doskonale wie, jak przygotować stronę do pozycjonowania, więc wspólnie zajmiemy się nią kompleksowo. W razie pytań zapraszam do kontaktu: info@supremumseo.pl.
Ekspert firmy SupremumSEO - http://www.supremumseo.pl
SupremumSEO

Post 27.03.2017, 10:31:22

Ok to po rozmowie z księgową się tu może jeszcze odezwę. Musimy to ze wspólnikiem omówic, sam tylko rozpytuję ale decyzji nie mogę podejmować bez niego. W każdym razie jestem wdzięczny za wskazówki, bez nich pewnie byśmy sobie zaszkodzili na starcie..
lendon

Powrót do Forum ogólne