Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

Logowanie facebook

Nie wiesz gdzie powinien wylądować Twój post? Masz coś niezwiązanego z żadnym z dostępnych for? A może chcesz po prostu poznać nowych ludzi? To miejsce właśnie dla Ciebie.

Logowanie facebook

Post 16.03.2014, 14:23:00

cześć
chce zrobić logowanie na stronie do facebooka, pobrałem SDK i gotowy przykład (który był w paczce) nie działa. Naturalnie ustawiłem ID i sec takie jakie mam w aplikacji , ale wywala bład:

Konfiguracja aplikacji nie zezwala na wykorzystanie podanego adresu URL.: Co najmniej jeden z podanych adresów URL jest niedozwolony przez ustawienia aplikacji. Adres musi pasować do adresu URL witryny lub strony kanwy albo domena musi być poddomeną jednej z domen aplikacji.

może ktoś się spotkał z podobnym problemem i pomoże?

dzięki
dachu

Re: Logowanie facebook

Post 17.03.2014, 08:59:39

W treści komunikatu o błędzie masz przecież wszystko - adres URL i/lub domena Twojej aplikacji nie są zgodne z tym, co wprowadziłeś w ustawieniach aplikacji na Facebooku.
Bartosz Romanowski

SuperGod
SuperGod

Re: Logowanie facebook

Post 25.07.2015, 21:56:49

Pamiętaj, adres wpisz razem z "http://www.", miałem ten sam problem,
BTW, działa Ci wyciąganie danych, np. zdjęcia profilowego, adresu z konta facebook?
TheJacol2016

Powrót do Forum ogólne