Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

facebook w telefonie

Nie wiesz gdzie powinien wylądować Twój post? Masz coś niezwiązanego z żadnym z dostępnych for? A może chcesz po prostu poznać nowych ludzi? To miejsce właśnie dla Ciebie.

facebook w telefonie

Post 14.05.2013, 08:46:09

Witam
proszę o radę co zrobić żeby wyłaczyć znaczek telefonu na czacie na fb. Wiem że to oznacza ze jest się dostepnym przez telefon ale chciała bym to usunąć. Pojawiło mi się to kilak dni temu jak koleżanka zalogowała się z mojego telefonu na swoje konto. Czytałam że trzeba usunac messegera ale w aplikacjach ja go nigdzie nie widzę.Jak wchodzę już teraz na swoje kont to mnie pyta czy zainstalować messegera. Zaczeły mi przychodzić wiadomości z fb tak jak sms-y jednak to udało mi się wyłączyć. Ale znaczek telefonu nadal jest. Jestem zielona w tym temacie więc proszę o radę ale tak krok po kroku jeśli można z góy dziękuję i pozdrawiam
kasia1406

Re: facebook w telefonie

Post 14.05.2013, 08:48:41

dodam ze ma androida
kasia1406

Re: facebook w telefonie

Post 14.05.2013, 10:01:08

Tomasz Waszkiewicz

capoeirista
capoeirista

Powrót do Forum ogólne