Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

Człowiek zarabia kosztem innego ... [PRZESTROGA] Oszust

Nie wiesz gdzie powinien wylądować Twój post? Masz coś niezwiązanego z żadnym z dostępnych for? A może chcesz po prostu poznać nowych ludzi? To miejsce właśnie dla Ciebie.

Człowiek zarabia kosztem innego ... [PRZESTROGA] Oszust

Post 15.11.2003, 19:08:37

Niedawno mój tata zlecił webdesignerowi wykonanie strony internetowej ( mini portalu). Pokazał mu stronę na której ma się wzorować ( była to strona która miała być jego pzrykładem nie podam adresu aby nie robić spamu ani reklamy) . Facet wycenił ! projekt na około 500 zł !! :lol: .
Co według mnie było śmieszne :tak: .
Po 2 tygodniach przychodzi z CD-RW (na którym była strona ) odrazu jak zobaczyłem tą strone to coś mnie zaniepokoiło (mianowicie taki sam rozkład strony nie mówiąc juz o topie) powiedziałem tacie ze to plagiat a on sie zaśmiał :cry: gdy ja powiedziałem żeby dał mi to obejżeć powiedział że " poczekaj zachwilę będziesz go miał w internecie " gdy ja podniosłem głos tata ustąpił ( zajrzałem sobie w kod html a tam co spam jak cholera kolesiowi nawet się linków nie chciało pousuwać :D jak się wypowiedziałem na ten temat przy facecie to koleś zgupiał i bardzo przepraszał ale ja co chciałem dzwonic gdzie ( na 997 ) koleś zapłacił mi 50 zł ( dla mnie ) zebym nie dzwonił :roll2: koleś wychodził w pośpiechu i tyle go widziałem na całej ten transakcji zarobiłem 50 zł.
Kocham ludzi za ich głupote ( koleś musiałbyć bardzo pewny sibie ze nas nabierze całą stronę robił pewnie z 2 godziny + top szajski :icon15: )
poprostu zlewa na MAXA :mrgreen:

Wypawiedzcie się na ten temat i pamiętajcie niech to będzie wasza przestroga abyscie nigdy nie popełnili takiego błedu jak ten koleś 8)

SorX za błędy ortograficzne :wink:
Home Page [||||||||||] 10% LOL :D
MortyX

Post 15.11.2003, 19:46:15

bajka jak dobry scifi ;P
[Tani Hosting] - zobacz sam
Lizard

Post 15.11.2003, 20:41:26

jak wyżej... czysta bajka... poprostu jak nie masz co pisać to nie pisz... jedna z głównych zasad tego forum... i temat nie ma sensu... proponuję zablokować bajkę... dobranocka już minęła...
http://www.podejmij.pl- Podejmij wyzwanie - zostań szczęśliwy/a!

Post 15.11.2003, 20:47:25

www.opowiadania.pl polecam, tam przyjmują opowiadania tego typu.
Iwo Mateusz

Mroczny miś

Post 15.11.2003, 21:13:27

A skad wiecie czy cos takiego to nie jest prawda? Nie mamy 100% pewnosci, ze takie zdarzenie nie mialo miejsca. Ludzie rozni sa i akurat MortyX mogl trafic na jakiegos głupola... Aczkolwiek historia wydaje sie byc malo prawdziwa :)

Post 15.11.2003, 21:39:12

Korupcja, korupcja, korupcja i korupcja.
Podaj mi swoje dane maly 'Lwie Rywinie' i to ja zadzwonie na 997 i zglosze twoja niezgodnosc z prawem :wink: :twisted: :twisted: :twisted:
Hah, nie lubisz bluzg??
Schmidt-o-smoq

Post 15.11.2003, 23:32:41

No qrna nieprawdopodobne !!! co za chamstwo !!! co za bezczelność !!! no ja też ci nie wierzę ale .... na tym forum zaglądałem w kody i też sie czasami coś nie za bardzo zgadzało... :roll2:
------------------------------------------------------------------
Głupoty na T-shirty
Jacek Sprzączkowski

Kubuś rozpruwacz
Kubuś rozpruwacz

Post 15.11.2003, 23:47:14

bulwersujące, żenujące, po prostu tragiczne.... ty to przeżyłeś? Ja bym dostał od zalewu złości utonięcia :? :roll2: :roll2:
możesz zadzwonic pod 997 edytując posta :)

Post 16.11.2003, 00:25:21

mnie by krew zalala :evil: , a pozniej meczylo by mnie sumienie ze wzialem kase od jakiegos zbira tylko po to zebym trzymal jezyk za zebami :limedevil: , a moze to byla policyjna prowokacja zdziwko2 , ja bym zadzwonil na 997 ale na telefon zaufania :roll2:
Konrad Tarantowicz

oficer liniowy
oficer liniowy

Powrót do Forum ogólne