Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

Pomocy - Szablon allegro, problem z tab menu

Chcesz wiedzieć jak sterować wyglądem strony za pomocą styli? Tutaj dowiesz się jakie możliwości ma CSS i jak poprawnie go stosować, aby uzyskać zamierzone efekty. Dowiesz się jakie nowości udostępniono w CSS3 i jak z nich korzystać.

Pomocy - Szablon allegro, problem z tab menu

Post 08.05.2017, 18:46:30

Witam,

Mam problem z szablonem na allegro do którego dołączyłem menu na zasadzie zakładek całość oparta na HTML/CSS jednak po wrzuceniu szablonu na allegro nie działa mi to w ogóle... Nie dość że zakładki są nie aktywne to jeszcze brak zawartości co całkowicie się mija z celem. Bardzo proszę o pomoc bo dość długo pracowałem nad tym szablonem chciałem już wystawiać od dziś aukcje a tu taki klops...

Tak wygląda na allegro:
Obrazek

A powinno mniej więcej tak:
Obrazek

Wrzuciłem cały kod na jsfiddle.net dla ułatwienia oto link :

https://jsfiddle.net/b82a83qz/1/

Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam
Michał
mixw

Re: Pomocy - Szablon allegro, problem z tab menu

Post 08.05.2017, 19:34:18

Dodam jeszcze że jest to do wykonania ponieważ inny użytkownik allegro ma podobne menu w swoim szablonie.

http://allegro.pl/sinlac-bezglutenowy-p ... 26171.html
mixw

Re: Pomocy - Szablon allegro, problem z tab menu

Post 10.05.2017, 11:40:25

Problem jest taki, że <input> jest niedozwolonym tagiem w szablonach allegro. Wspomniana aukcja bazuje na pseudoklasie :target w wykonaniu tego menu. Trochę zabawy z kodem, ale wykonalne.
Rafał Kukawski

+∞
+∞

Powrót do CSS