Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

[CSS\animacje] Zatrzymanie/wznowienie animacji

Chcesz wiedzieć jak sterować wyglądem strony za pomocą styli? Tutaj dowiesz się jakie możliwości ma CSS i jak poprawnie go stosować, aby uzyskać zamierzone efekty. Dowiesz się jakie nowości udostępniono w CSS3 i jak z nich korzystać.

[CSS\animacje] Zatrzymanie/wznowienie animacji

Post 04.07.2016, 20:14:04

Witam. Mam pewne pytanie dotyczące mojej animacji. Mam dwie animacje, paru budowniczych przekłada sobie cegły jeden do drugiego, ostatni "wrzuca" te cegły do drugiej animacji - ciężarówki. I tu moje pytanie, jak zrobić by po zapełnieniu ciężarówki gdy jest w drodze (jedzie i wraca) pracownicy stali w bezruchu ? Próbowałem się bawić keyframesami jednak z miernym skutkiem a właściwości niestety animacji znam niewiele, internet też niewiele pomógł dlatego zwracam się z prośbą do was :) Oczywiście całość animacji ma być w pętli.

Ewentualnie jeśli ktoś by miał jeszcze dobrą radę jak ładnie zgrać te animacje w czasie też byłbym wdzięczny. Chyba że jedyną opcją jest operowanie sekundami we właściwościach.
panrybak

Powrót do CSS