Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

Logowanie przez facebooka

Podstawy tworzenia stron to dla Ciebie pestka? Pora na bardziej zaawansowane rozwiązania, które zautomatyzują i uatrakcyjnią funkcjonowanie Twojej strony - Ruby, Node.js, ASP, JSP, Python i wiele innych technologii.

Logowanie przez facebooka

Post 08.10.2017, 17:35:38

Witam, mam problem.
Do logowania używam passportjs. W siteurl (facebook developers) ustawiłem localhost:3000, a w app domain http://localhost. Niestety podczas próby przejścia pod adres localhost:3000/auth/facebook dostaję komunikat:
Warning
Nie można załadować adresu URL: Domena tego adresu URL nie jest uwzględniona w domenach aplikacji. Aby można było załadować ten adres URL, dodaj wszystkie domeny i poddomeny aplikacji w polu „Domeny aplikacji” w ustawieniach aplikacji.
XaooBBx

Re: Logowanie przez facebooka

Post 11.10.2017, 23:49:28

A próbowałeś dodać port do domeny w ustawieniach w Facebook Developers? Może to być problem z localhost - próbowałeś innych domen (np. .dev albo .local)?
Bartosz Romanowski

SuperGod
SuperGod

Post 14.10.2017, 12:57:35

Znalazłem przyczynę. Wystarczyło odznaczyć w ustawieniach aplikacji 'Client OAuth Login'.

Teraz mam inne pytanie.
Czy mogę użyć komponentów react-native w aplikacji, gdzie używam zwykłego reacta? Chodzi o to, że robiąc wersję mobilną chciałbym mieć dostęp do komponentu z 'funkcją (?)' swipe. Mam listę poziomą, która nie zmieści się w 300px (najmniejsze urządznie) i chciałbym przesuwać ją i pokazywać kolejne elementy. Nie zagłębiałem się w react-native i nawet nie wiem, czy robi on osobną aplikację (coś ala android do pobrania), czy można to używać zamiennie i np. do wersji desktopowej użyć reacta, a mobilnej/tablety react-native..

EDIT:// Dobra, react native tylko jako osobna appka. Nie ważne :P
XaooBBx

Post 14.10.2017, 13:10:13

Nie używałem react-native, ale z tego co rozumiem informacje ze strony projektu, react native ma z reactem wspólną tylko filozofię, ale implementacja jest już konkretnie pod daną platformę (android, iOS) i nie ma z Webem nic wspólnego, zatem nie da się stosować zamiennie.
Rafał Kukawski

+∞
+∞

Post 14.10.2017, 13:30:08

No własnie też tak wyczytałem. Szkoda. Wiesz może jak zrobic swipe'a za pomocą JSa/JQuery? Osobiście wolałbym sam to napisać, ale jeżeli nie da rady, to trzeba będzie wykorzystać jakąś bibliotekę..

tutaj przykład co mam na myśli. To chciałbym własnie na mobilce przesuwać za pomoca palca.
XaooBBx

Powrót do Alternatywne technologie